Ogrodnicy / kształtowanie krajobrazu – Niemcy

Miejsce pracy: Ludwigsfelde (niedaleko Berlin) – praca możliwa od zaraz

Czy chciałbyś wykorzystać i poszerzyć swoje doświadczenie zawodowe pracując w naszej firmie?

Nasz zespół zlokalizowany w Ludwigsfelde szuka w możliwie najszybszym terminie wsparcia:

Ogrodników (k/m)

Oferujemy:

  • odpowiedzialną, różnorodną & ciekawą pracę w obszarze kształtowania krajobrazu (tworzenie ogrodów i kształtowanie krajobrazu)
  • praca w rejonie Poczdamu/Berlina
  • wynagrodzenie zależne od wyników & stałe zatrudnienie
  • praca w młodym, zaangażowanym zespole
  • do dyspozycji nowoczesny sprzęt oraz możliwości indywidualnego podnoszenia kwalifikacji

Zakres obowiązków:

  • różnorodne prace ogrodowo-krajobrazowe na różnych budowach
  • dla klientów prywatnych i publicznych
  • odpowiedzialność za porządek / czystość / zasady BHP na budowie

Wymagania zawodowe i osobiste:

  • wykształcenie kierunkowe lub kilkuletnie doświadczenie zawodowe w wyżej wymienionym obszarze
  • mile widziane prawo jazdy kat BE
  • doświadczenie w komunikacji z klientami & i w obsłudze nowoczesnych urządzeń
  • fachowa wiedza
  • Język niemiecki – Poziom średnio zaawansowany (B1)
  • odpowiedzialny i zorganizowany sposób pracy
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikowania się & gotowość do działania

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie przyślij nam swoje dokumenty aplikacyjne zawierające informację o możliwie jak najwcześniejszym terminie rozpoczęcia pracy mailem (max. 5 MB) lub tradycyjną pocztą na adres:

Pan A. Landwehr * alpina ag * Struveweg 5 * 14974 Ludwigsfelde *
a.landwehr@alpina-ag.de

lub po prostu do nas zadzwoń: 0049 (0)3378 / 8566 0

www.alpina-ag.de

Stanowisko Ogrodnik, Robotnik budowlany
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości, Rolnictwo, leśnictwo i ekologia
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom średnio zaawansowany (B1)
Numer REGON ID-1972/7012021