Elektromonter / elektryk / pomocnik elektryka - Bawaria, Niemcy

Siedziba firmy Bad Aibling, miejsce realizacji zleceń to głównie okolice Monachium – na życzenie zapewniamy zakwaterowanie

Grupa B&O jest przedsiębiorstwem rzemieślniczym zatrudniającym ponad 2.300 pracowników w 30 lokalizacjach w całych Niemczech. Do naszego oddziału B&O Bau Bayern GmbH z siedzibą w Bad Aibling i realizacjami w okolicach Monachium poszukujemy od zaraz

- elektromontera (m/k)

- elektryka (m/k)

- pomocnika elektryka (m/k).

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony w innowacyjnej firmie
  • odpowiednie wynagrodzenie i terminową wypłatę wynagrodzeń
  • dodatek na opiekę nad dziećmi
  • regularne szkolenia i możliwości doskonalenia zawodowego
  • całodobową ochronę w ramach grupowego ubezpieczenia wypadkowego – także w czasie wolnym od pracy

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych komponentów
  • analiza i usuwanie usterek
  • instruowanie użytkowników o sposobie korzystania z urządzeń
  • samodzielne przygotowanie miejsca pracy i dyspozycyjność
  • wsparcie i przygotowanie rozliczeń z tytułu robót budowlanych (obmiar)

Profil kandydata:

  • wykształcenie w zawodzie elektryka (m/k) lub porównywalne
  • doświadczenie zawodowe w montażu w/w instalacji
  • komunikacyjna znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego
  • podstawowa wiedza z zakresu planowania pracy
  • umiejętność pracy w zespole, motywacja i elastyczność
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • prawo jazdy klasy B

Bad Aibling znajduje się w południowo-wschodniej części Bawarii i oferuje dobre połączenia komunikacyjne dla osób dojeżdżających. Na życzenie zapewniamy zakwaterowanie.

Czekamy na Państwa kompletne dokumenty aplikacyjne. Prosimy również o uwzględnienie oczekiwań dotyczących dostępności w pracy i wysokości wynagrodzenia.

Ważne: Proszę pamiętać, że Państwa zgłoszenie zostanie rozpatrzone wyłącznie wtedy, gdy będzie zawierało odpowiednie dokumenty, w szczególności uporządkowany życiorys (e-mail wraz z załącznikami).

B&O Bau Bayern GmbH
Dietrich-Bonhoeffer-Str. 14 | 83043 Bad Aibling

Telefon: +49 8061 2802-211

E-Mail: k.pusch@bo-gruppe.de

Stanowisko Elektroinstalator, Elektromonter, Elektrotechnik, Elektryk
Branże Elektrotechnika i energetyka, Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki na poziomie komunikacyjnym, Język angielski na poziomie komunikacyjnym, przynajmniej jeden język
Numer REGON ID-1978/13012021