Blacharz + cieśla (brygadzista/pracownik wykwalifikowany) - Austria

Lokalizacja: Neukirchen nad Walde (niedaleko granicy z południowymi Czechami) - praca od zaraz

Firma Holzbau Haderer poszukuje pracowników do swojego zespołu w Neukirchen w Górnej Austrii.

Poszukujemy od zaraz pracowników:

- brygadzista / pracownik wykwalifikowany blacharz (m/k)

- brygadzista / pracownik wykwalifikowany cieśla (m/k)

Oferujemy:

  • doskonałą atmosferę pracy
  • pewne miejsce pracy
  • zróżnicowane zadania
  • możliwość dojazdu samochodem firmowym wzgl. samochód firmowy do własnej dyspozycji dla blacharza
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie zgodne z KV (zbiorowy układ pracy) branży budownictwa drewnianego, KV blacharzy budowlanych zgodnie z kwalifikacjami, możliwe dopłaty

Wymagania:

  • wykształcenie zakończone egzaminem czeladniczym z praktyką
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • rzetelność, umiejętność pracy w zespole

Możłiwość zatrudnienia także całej współpracującej ekipy!

Czekamy na zgłoszenia w języku niemieckim pod adresem mailowym: office@haderer-holzbau.at

Holzbau Haderer e.U.
Inhaber: Wolfgang Haderer
4724 Neukirchen am Walde, Ertl 25

Tel.: +43 (0)7278/20330
Mobil: +43 (0)664/2423279

E-Mail: office@haderer-holzbau.at
www.haderer-holzbau.at

Stanowisko Metalowiec, Brygadzista, Cieśla/Stolarz budowlany
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości
Rodzaj etatu Różne możliwości
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom średnio zaawansowany wyższy (B2)
Numer REGON ID-2116/8052021