Kierownik budowy (m/k) - Turyngia, Niemcy

z doświadczeniem w zakresie zewnętrznych systemów izoalcji cieplnej i tynków oraz bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego - Region Erfurt

Reuchsel GmbH jest patrzącym w przyszłość, średniej wielkości, rodzinnym przedsiębiorstwem budowlanym z siedzibą w Erfurter Kreuz – największej strefie przemysłowej w Turyngii. Nazwa naszej firmy jest w całych Niemczech symbolem profesjonalizmu i bogatego doświadczenia w dziedzinie tynków zewnętrznych oraz systemów izolacji WDV.

W celu wzmocnienia naszego zespołu w rejonie Erfurtu poszukujemy, w najbliższym możliwym teminie

Kierownika budowy – system WDV (m/k)

Twoje zadania

  • Będziesz odpowiedzialny za zarządzanie, zorganizowanie i kolntrolę Twoich projektów budowlanych, prac budowlanych oraz ich jakości (płaska hierarchia zarządzania)
  • Sporządzanie aneksów do umowy i ich egzekwowanie
  • Przygotowywanie pomiarów, kalkulacji i faktur oraz wyjaśnianie szczegółów technicznych
  • Samodzielne kierowanie podległymi Ci zespołami pracowników (zespoły liczące ok. 3-5 pracowników)
  • Prowadzenie profesjonalnych negocjacji ze zleceniodawcami oraz podwykonawcami

Oferujemy

  • Finansowe bezpieczeństwo w formie umowy o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzneie uzależnione od wyników pracy oraz dodatki i premie
  • Samochód osobowy z możliwością korzystania w celach prywatnych, firmowy telefon komórkowy, laptop
  • Możliwość pracy zdalnej w biurze domowym
  • Coroczne szkolenia
  • Perspektywę rozwoju i objęcia stanowiska kierownika technicznego
  • Możliwość wykazania się dużym stopniem odpowiedzialności osobistej w pracy z zaangażowanym, profesjonalnym i koleżeńskim zespole, dodatkowo wynagradzanym przez kierownictwo firmy udanymi imprezami pracowniczymi.

Wymagamy

  • Ukończonych studiów w zakresie techniki budowlanej, inżynierii lądowej lub dyplomu mistrza w zawodzie malarza lub tynkarza
  • Dobrej znajomości obsługi programów do sporządzania kalkulacji i rozliczeń oraz MS Office
  • Wiedzy z zakresu prawa umów oraz zasad udzielania zamówień i umów na roboty budowlane (VOB)
  • Prawa jazdy kategorii B

Szczególnie ważne:

  • solidne doświadczenie w systemach izolacji WDV oraz fasadach
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • gotowość od zmiany miejsca zamieszkania i przeprowadzki do Amt Wachsenburg

Podsumowując, poszukujemy odpowiedzialnego, zmotywowanego kierownika budowy (m/k) myślącego i działającego przedsiębiorczo.

Jeżeli jesteś graczem zespołowym z talentem organizacyjnym i inicjatywą, który potrafi wdrażać swoje pomysły

Prosimy o złożenie stosownych dokumentów w języku niemieckim.

Osoba do kontaktu: Manuela Reuchsel

E-Mail: m.reuchsel@bau-reuchsel.de
Telefon: +49 (0)36202 – 77 18 00

Homepage: www.bau-reuchsel.de

Reuchsel GmbH
Gewerbestraße 7
D-99334 Amt Wachsenburg

Stanowisko Bauleiter
Branże Baugewerbe und Immobilien
Rodzaj etatu Pełny etat
Długość zatrudnienia Unbefristet
Wymagane umiejętności językowe Deutsch - in Wort und Schrift
Numer REGON ID-2122/3052021