Operator maszyn i instalacji do walcowania i obróbki blachy - Niemcy

Lokalizacja: 74532 Ilshofen-Eckartshausen, Baden-Württemberg (pomiędzy Stuttgartem a Norymbergią) - praca możliwa od zaraz

W celu wzmocnienia naszego zespołu działu produkcji poszukujemy w najbliższym możliwym czasie

Operatorów maszyn i instalacji do walcowania (m/k)

Twoje zadania

  • programowanie i obsługa naszej maszyn do walcowania i obróbki blachy
  • produkcja profili trapezowych i falistych zgodnie z wytycznymi, specyfikacją oraz wymaganiami jakościowymi
  • wyrywkowa kontrola jakości oraz monitorowanie i przestrzeganie norm jakościowych i ilościowych

Twój profil

  • Wykształcenie lub doświadczenie w zakresie mechaniki przemysłowej, mechatroniki, blacharstwa, ślusarstwa lub porównywalne kwalifikacje zawodowe
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe, chętnie damy też szansę osobom spoza branży
  • gotowość do pracy systemie dwuzmianowym
  • zadowolenie i pasja do wyrobów z metalu
  • dobra znajomość niemieckiego

Oferujemy

  • młody, dynamiczny zespół w rodzinnej firmie
  • otwartą komunikację na wszystkich poziomach zarządzania w zmotywowanym zespole
  • dokładne szkolenie i wdrożenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miejsce pracy z perspektywami tzn. możliwe zatrudnienie na stałą umowę o pracę

Kontakt
Czekamy na kontakt telefoniczny lub aplikację (w miarę możliwości w języku niemieckim).

MAAS Profilzentrum GmbH
osoba do kontaktu: pani Wiesenmüller
Friedrich-List-Straße 25
74532 Ilshofen-Eckartshausen

tel.: +49 7904 9714-486
e-mail: jobs@maasprofile.de

www.maasprofile.de

Stanowisko Mechatroniker, Spengler, Metallbearbeiter, Produktionsoperator, Maschinen- und Anlagenführer, Produktionstechniker
Branże Handwerk und manuelle Tätigkeiten, Przemyśl maszynowy, Technologia i rozwój, Produkcja i przemysł
Rodzaj etatu Pełny etat
Długość zatrudnienia
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom średnio zaawansowany wyższy (B2)
Numer REGON ID-2139/7052021