Studniarz / Operator urządzeń wiertniczych także cała wpółpracująca ekipa - Niemcy

Miejsce pracy: Rheine, Nadrenia Północna-Westfalia – praca możliwa od zaraz - niemiecka umowa o pracę

Od ponad 30 lat jesteśmy ściśle związani z naturą. Czy to w przypadku oszczędzającego zasoby naturalne pozyskiwania ciepła z ziemi, czy budując studnie, zajmując się inżynierią leśną, czy też rekultywując stare kopalnie

Fendesack – dobre dla środowiska, dobre dla przyszłości.

W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy

studniarza / operatora wiertnicy m/k

możłiwość zatrudnienia także całej współpracującej ekipy

Twoje zadania

  • Samodzielna operatywna realizacja projektów wiertniczych w energetyce geotermalnej, budowa studni
  • Ustawianie, obsługa i nadzór nad urządzeniami wiertniczymi i techniką pomiarową
  • Odpowiedzialność za opiekę i konserwację wiertnicy płuczkowej
  • Sporządzanie zestawiania warst ziemi, klasyfikacja gleb zgodnie z DIN 4021
  • Wykonywanie i dokumentowanie odwiertów geotermalnych w małych zespołach pracowników

Czego oczekujemy

  • w sytuacji idealnej wykształcenia w zawodzie mechanika, studniarza, operatora wiertnicy, specjalisty ds. budowy głębokościowej
  • bardzo dobrej wiedzy technicznej
  • niezależnego i odpowiedzialnego stylu pracy
  • podstawowej znajomości języka niemieckiego
  • ważnego prawa jazdy kat. B/BE, w sytuacji idealnej C/CE
  • mile widziany są również osoby zmieniające zawód

Oferujemy

  • Indywidualną i dobrą opiekę
  • Dobrą atmosferę pracy z płaską hierarchią zarządzania i krótkimi drogami decyzyjnymi
  • Ekscytujące zadania i zróżnicowane środowisko pracy
  • Uczciwe wynagrodzenie i perspektywę długoterminowego zatrudnienia
  • Odzież roboczą (dostarczaną przez nas)
  • Nasz nowoczesny park maszynowy i samochodowy

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

W takim razie ucieszy nas Twoja oferta przesłana w języku niemieckim na adres:

FENDESACK Geotechnik GmbH & Co. KG
Riesenbecker Straße 14
48432 Rheine
www.fendesack.com

lub e-mailem:

Katrin.Fendesack@Fendesack.com

Stanowisko Mechaniker, Baumaschinenmechaniker, Baumaschinenführer, Bohrgeräteführer, Bohrhelfer, Brunnenbauer, Landwirtschaft, Forstwirtschaft, Ökologie
Branże Handwerk und manuelle Tätigkeiten, Baugewerbe und Immobilien, Rolnictwo, leśnictwo i ekologia
Rodzaj etatu Pełny etat
Długość zatrudnienia Unbefristet
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom podstawowy (A1)
Numer REGON ID-2153/3052021