Internat. Sales Manager Games (m/k) - Austria

Lokalizacja: 6604 Höfen, Tyrol – konieczna znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego w mowie i w piśmie

Jesteśmy jednym z wiodących międzynarodowych twórców i sprzedawców gier komputerowych, merchandisingu oraz nagradzanych na całym świecie filmów (np.: PARASITE nagrodzony 4 Oscarami, 1 Złotą Palmą i prestiżowym "Złotym Globem"). Jako globalna grupa przedsiębiorstw z lokalizacjami w Europie, Ameryce, Hongkongu, Japonii i Australii oraz jako istotna część szwedzkiego koncernu notowanego na giełdzie, zlokalizowana w Höfen centrala Koch Media Group i zatrudniająca około 1900 pracowników na całym świecie jest w niezawodnym partnerem w zakresie innowacji, dywersyfikacji i stabilności, także w czasach kryzysu.

W związku z naszą strategią globalnej ekspansji poszukujemy młodych talentów i doświadczonych profesjonalistów, którzy swoim zaangażowaniem i nowymi pomysłami chcą zmieniać przyszłość. W celu aktywnego wspierania naszego rozwoju na rynkach międzynarodowych, poszukujemy na nowe stanowisko w naszej siedzibie głównej w Höfen ...

Internat. Sales Manager Games (m/k)

Twoje zadania

  • Stworzenie międzynarodowej sieci sprzedaży poza Europą Środkową
  • Pozyskiwanie klientów i międzynarodowa sprzedaż gier i artykułów handlowych
  • Ścisła współpraca i komunikacja z oddziałami na całym świecie
  • Prowadzenie bieżącej korespondencji handlowej
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Podległe regiony: Europa Centralna i Wschodnia (CEE), Region Bliskiego Wschodu (MEA) oraz Region Rosji (RU)
  • Współpraca w projektach międzynarodowych; udział w targach i wydarzeniach branżowych

Twój profil

  • Zaangażowanie i entuzjazm
  • Pasja i doświadczenie w dziedzinie gier komputerowych będą dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Solidne wykształcenie ekonomiczne i doświadczenie międzynarodowe będą dodatkowym atutem
  • Uporządkowany styl pracy i bardzo dobre maniery
  • Praca zorganizowana i samodzielna
  • Częściowa gotowość do podróży

Oferujemy

  • Nowoczesne, dynamiczne miejsce pracy (regionalne/międzynarodowe)
  • Zróżnicowane wyzwania, swoboda twórcza i duża odpowiedzialność własna
  • Możliwość długoterminowego rozwoju (regionalnego/międzynarodowego)
  • Możliwości wewnętrznego i zewnętrznego doskonalenia zawodowego
  • Szeroki zakres świadczeń socjalnych (emerytura zakładowa, program zabezpieczenia na przyszłość, różnorodne imprezy firmowe, stołówka, autobusy zakładowe i wiele innych)
  • Wynagrodzenie podlega zbiorowemu układowi pracy. Rzeczywiste wynagrodzenie zostanie ustalone w drodze wzajemnych rozmów w zależności od kwalifikacji i będzie w przyszłości dostosowywane do indywidualnego rozwoju.

Wynagrodzenie podlega zbiorowemu układowi pracy. Rzeczywiste wynagrodzenie zostanie ustalone w drodze wzajemnych rozmów w zależności od kwalifikacji i będzie w przyszłości dostosowywane do indywidualnego rozwoju.

Czekamy na Twoje zgłoszenie – drogą mailową (proszę w języku niemieckim lub angielskim) na adres personal@kochmedia.com lub online jobs.kochmedia.com!

Koch Media GmbH
David Heitzinger, MMSc

Gewerbegebiet 1
 A-6604 Höfen - Reutte / Tirol

Tel.: +43 5672 606-233
www.kochmedia.com

Stanowisko Sales Team Manager, Regionaler Handelsmanager, Sales Manager
Branże Administracja biurowa, Rozwój aplikacji i systemów IS/IT, Sprzedaż i handel
Rodzaj etatu Pełny etat
Długość zatrudnienia Unbefristet
Wymagane umiejętności językowe Deutsch - in Wort und Schrift, Englisch - in Wort und Schrift
Numer REGON ID-2171/26042021