Mechatronik samochodowy (m/k) - Niemcy

Lokalizacja: 54568 Gerolstein, Rheinland-Pfalz – praca możliwa od zaraz – niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

Poszukujemy od zaraz

mechatronika samochodowego (m/k)

w pełnym wymiarze godzin

 Twoje zadania:

  • konserwacja i naprawa samochodów osobowych i dostawczych z odpowiednią dokumentacją
  • znajdowanie przyczyn problemów i ich rozwiązywanie z wykorzystaniem nowoczesnej technologii diagnostycznej
  • demontaż i montaż podzespołów pojazdu
  • doposażenie w akcesoria
  • wymiana kół i opon

Twój profil:

  • ukończone wykształcenie zawodowe (co najmniej mechanik samochodowy)
  • doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem
  • wyraźna orientacja na klienta
  • sposób pracy uporządkowany, precyzyjny i wysokiej jakości
  • odpowiedzialność i chęć poszerzania umiejętności
  • umiejętność pracy w grupie i rzetelność
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • nowoczesne miejsce pracy
  • zmotywowany zespół
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • świadczenia dodatkowe
  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • regularne szkolenia

Czy jesteś zainteresowany?

Jeśli chciałbyś kontynuować swój rozwój osobisty razem z nami na naszej drodze do sukcesu, to ucieszy nas Twoja aplikacja.

Prosimy o przesłanie kompletnych dokumentów aplikacyjnych drogą mailową - w miarę możliwości w języku niemieckim - z podaniem pożądanego wynagrodzenia i najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

Auto Wirfs Heinz-Josef Wirfs e.K.

Sarresdorfer Straße 64
54568 Gerolstein

Tel: +49 (0)6591-5785
E-Mail: holger.wirfs@auto-wirfs.de

Stanowisko Kfz-Mechaniker, Mechatroniker
Branże Auto-Moto, Handwerk und manuelle Tätigkeiten
Rodzaj etatu Pełny etat
Długość zatrudnienia Unbefristet
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki na poziomie komunikacyjnym
Numer REGON ID-2191/4052021