Kamieniarz lub ogrodnik-architekt krajobrazu - Niemcy

Lokalizacja: 37539 Bad Grund (Harz), Dolna Saksonia - do dyspozycji mieszkanie – praca możliwa od zaraz – niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

ARMBRECHT kamień w najlepszej formie

Nagrobek, jako trwały symbol ożywia nasze wspomnienia o zmarłym i podkreśla jego wyjątkowość.

O nas

Nasza firma kamieniarska jest firmą rodzinną od momentu jej założenia tj. od 1897 roku. Jesteśmy tradycyjnym zakładem kamieniarskim z wieloma kreatywnymi zleceniami związanymi z budową grobów. Tradycyjne rzemiosło łączy się u nas z nowoczesną technologią. Jesteśmy małym, trzyosobowym zespołem pracowników, do którego poszukujemy wzmocnienia. Pracujemy w południowo-zachodnim Harzu (Dolna Saksonia) w Seesen, Bad Gandersheim oraz Osterode i w okolicach.

Góry Harz są najwyższym pasmem górskim w północnych Niemczech, a ich najwyższym szczytem jest Brocken. Region ten uważany jest za atrakcyjny turystycznie i oferuje szeroki wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu. Od wędrówek i wszelkiego rodzaju sportów rowerowych aż po narciarstwo w zimie.

Nasz firma posiada bardzo dobre połączenie komunikacyjne z autostradą A7, jest centralnie położona, a większe miasta jak Hannover, Braunschweig czy Getynga oddalone są o ok. 50-70 km. Najbliższe miasta to Seesen i Osterode (oddalone o ok 15 km) oferują kompletną infrastrukturę z centrami handlowymi, sklepami specjalistycznymi, warsztatami, bankami, aptekami, lekarzami, szkołami, przedszkolami itp.

Poszukujemy pracownika na stanowisko

kamieniarz lub ogrodnik-architekt krajobrazu

z doświadczeniem w umiejscawianiu i mocowaniu kamieni

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • stałe godziny pracy, dobrą organizację dnia uwzględniającą przerwy w pracy
  • wolne soboty, 30-dniowy urlop
  • terminową wypłatę wynagrodzeń
  • możliwość udostępnienia mieszkania (1 pokój, kuchnia, łazienka, 80 m2) położonego w bezpośrednim sąsiedztwie firmy
  • zapewniamy odzież roboczą (buty gumowe, kurtka zimowa, spodnie, rękawiczki) oraz narzędzia pracy
  • różnorodne czynności związane z budową instalacji nagrobnych
  • możliwość samodzielnej pracy w warsztacie oraz pracę w zespole przy montażu w miejscu docelowym
  • nowoczesną technologię przy grawerowaniu napisów nagrobnych oraz przy wznoszeniu grobowców (żuraw samochodowy)

Twoje zadania:

  • Profesjonalne wykonywanie instalacji nagrobnych w ramach pracy zespołu: ustawianie nagrobka, wylewanie fundamentów, kołkowanie kamienia, wyznaczanie granicy instalacji nagrobnej zgodnie z wytycznymi, wysypanie żwiru
  • Grawerowanie w warsztacie napisów i motywów na nagrobkach techniką piaskowania (bez wymagań wstępnych – można się szybko nauczyć)
  • Demontaż nagrobków oraz transport do zakładu celem dalszej obróbki
  • Montaż płyt do grobów urnowych

Twój profil:

  • wykształcenie zawodowe jako kamieniarz lub ogrodnik i architekt krajobrazu lub wieloletnie doświadczenie w wymienionych branżach
  • gotowość do pracy poza firmą
  • podstawowa znajomość niemieckiego celem wdrożenia sią, komunikacji ze współpracownikami oraz czytania zleceń
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy samodzielnej

Preferujemy / Ważne:

  • prawo jazdy klasy 3 C1 (samochody ciężarowe do 7,5 ton, samochód dostawczy z żurawiem)

Z niecierpliwością czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne. Prosimy o przesłanie ich drogą mailową w języku niemieckim.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy także telefonicznie.

Kontakt:

Grabmale Armbrecht

Martin Armbrecht
Eisdorfer Str. 10
37539 Bad Grund

Tel. +49 5522 82 667

storna internetowa: www.armbrecht-steinmetz.de
E-Mail: Armbrecht-Steinmetzbetrieb@t-online.de

Stanowisko Steinmetz, Landschaftsbauer
Branże Handwerk und manuelle Tätigkeiten, Baugewerbe und Immobilien
Rodzaj etatu Pełny etat
Długość zatrudnienia Unbefristet
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom średnio zaawansowany niższy (A2)
Numer REGON ID-2213/29042021