Brukarz / murarz (wszechstronne prace powiązane) – Dolna Austria

Miejsce pracy: Fels am Wagram - Praca możliwa od zaraz - Możliwa również współpraca na zasadzie niezależnego pracownika / samodzielnej firmy

Poszukujemy od zaraz

brukarzy / murarzy (wszechstronne prace powiązane)

Zakres zadań:

  • układanie i fugowanie kostki brukowej na ścieżki ogrodowe, miejsca wypoczynkowe itp.
  • prace murarskie
  • układanie kamienia naturalnego i sztucznego (płyty, schody)
  • produkcja zapraw i mieszanek betonowych
  • umiejętność obsługi maszyn budowlanych będzie dodatkową zaletą, umiejętność posługiwanie się różnorodnymi narzędziami
  • prace niwelacyjne
  • budowa murów z kamienia naturalnego

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego (umiejętność rozumienia i mówienia)
  • rzetelność, pracowitość, elastyczność i motywacja
  • sprawność fizyczna, umiejętność pracy samodzielnej
  • umiejętność współpracy: praca w zespole
  • prawo jazdy kategorii B jest warunkiem koniecznym
  • prawo jazdy kategorii C, uprawnienia do prowadzenia pojazdów ciężarowych lub kierowania minikoparką będą dodatkowym atutem

Możliwe formy zatrudniania to:
- pracownik w firmie (umowa o pracę i rejestracja); możliwe zatrudnienie długoterminowe przy wykonywaniu także prac polegających na pomocy przy tworzeniu ogrodów
- lub pracownik niezależny / samodzielna firma, możliwe zatrudnienie długoterminowe

Praktyczne informacje

Możemy pośredniczyć w wynajmie mieszkania/pokoju.
Bardzo przestrzegamy zasad reżimu sanitarnego związanego z Covid: utrzymywanie odstępów, regularne wykonywanie testów.
Z aktualnym negatywnym wynikiem testu możliwe są dojazdy przez granicę

Oferujemy

  • wynagrodzenie zależne od wyników pracy oraz premie (dodatek świąteczny, wynagrodzenie urlopowe, nadgodziny, diety, 25 dni urlopu w roku).

Poszukujemy pracowników do naszego działu tworzenia ogrodów, szkółki roślin oraz wszechstronnych pracowników prac pokrewnych.

Jeżeli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, przyślij nam swoją ofertę oraz życiorys – w miarę możliwości w języku niemieckim -  na adres:

Baumschule und Gartengestaltung
Otmar Dlapka
Sportplatzstraße 28
3481 Fels am Wagram
Tel.: +43 (0)2738/3263
www.garten-dlapka.at

Stanowisko Arbeiter, Maurer, Bauarbeiter, Pflasterer/Steinleger
Branże Handwerk und manuelle Tätigkeiten, Baugewerbe und Immobilien
Rodzaj etatu Pełny etat
Długość zatrudnienia Unbefristet
Wymagane umiejętności językowe Deutsch - Mittelstufe (B1)
Numer REGON ID-2224/3052021