Niemcy: Monter instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, sanitarnych lub elektrycznych

Lokalizacja: teren całych Niemiec - zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę - niemiecka umowa o pracę - praca możliwa od zaraz

Jako jeden z największych w Niemczech dostawców technicznych dla budownictwa jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii budowlanych dla wszystkich branż związanych z techniką w nieruchomościach.

Dla naszych klientów wykonujemy wszelkie zaplanowane w inwestycji prace począwszy od techniki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, techniki grzewczej i chłodniczej, pomiarowej, sterowniczej i regulacyjnej przez automatykę budynków, elektrotechnikę, ochronę przeciwpożarową i technikę zabezpieczeń aż do bezpiecznego zasilania elektrycznego.

Przyłącz się do nas, aby uczynić nieruchomości jeszcze bardziej efektywnymi i inteligentnymi – wzmocnij nasz zespół jako

monter instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, sanitarnych lub elektrycznych (m/k)

LOKALIZACJA: teren całych Niemiec
KOD: 2020-0066

Jako fachowiec będziesz odpowiedzialny za montaż i instalację ogrzewania, klimatyzacji, urządzeń wentylacyjnych oraz sanitarnych lub za instalacje elektryczne.

TWOJE ZADANIA:

  • montaż instalacji grzewczych i sanitarnych
  • instalacja kanałów wentylacyjnych oraz przewodów rurowych
  • wykonywania prac spawalniczych
  • instalacje elektryczne

TWÓJ PROFIL:

  • fachowe wykształcenie w jednym z wymienionych zawodów rzemieślniczych lub wykształcenie spawacza wzgl. długoletnie doświadczenie zawodowe w charakterze montera
  • znajomość języka niemieckiego, angielskiego, polskiego, węgierskiego lub chorwackiego
  •  prawo jazdy oraz gotowość do podróży na zmieniające się budowy w Niemczech
  •  Ważne uprawnienia spawalnicze / uprawnienia do dokonywania przyłęczeń będą zaletą

Oferujemy:

  • zatrudnienie zgodne z niemieckimi warunkami
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

Następująca osoba kontaktowa mówi po polsku:

pan Martin Glomb
tel: 0049 (0)15209345532
e-mail: Martin.Glomb@engie.com

pani Barbara Meyer
tel: 0049 (0)22146905263
e-mail: Barbara.Meyer@engie.com

Stanowisko Elektroinstallateur, Elektromonteur, Gasinstallateur, Techniker in der Gaswirtschaft, Installateur/Heizungsmonteur, Monteur, Klempner, Lüftungsmonteur
Branże Elektrotechnika i energetyka, Handwerk und manuelle Tätigkeiten, Baugewerbe und Immobilien
Rodzaj etatu Pełny etat
Długość zatrudnienia Unbefristet
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Atutem
Numer REGON ID-2230/8052021