Monter - pomocnik montażowy, Frankfurt oraz południowe Niemcy (m/k)

Siedziba firmy: 32425 Minden (Nadrenia Północna-Westfalia) - niemiecka umowa o pracę - praca możliwa od zaraz

Firma becker.raumsysteme GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z siedzibą w Minden, gdzie zajmuje się wytwarzaniem konstrukcji metalowych dla przemysłu, handlu i administracji. Należymy do wiodących niemieckich dostawców modułowych systemów ścian działowych do zastosowań przemysłowych. Jesteśmy cenionym partnerem dla naszych klientów z przemysłu europejskiego. Wykorzystując Państwa pomysły i wiedzę wspólnie stworzymy przyszłość nowoczesnego planowania fabryki.

W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy:

montera pomocnika montażowego Frankfurt oraz południowe Niemcy (m/k)

Twoje zadania:

  • Wsparcie przy montażu systemów pomieszczeń oraz ścian działowych
  • Miejsce pracy Frankfurt i okolice oraz południowe Niemcy

Twoje kwalifikacje:

  • Zdolności manualne oraz doświadczenie przy montażach
  • Gotowość do podróży po południowych Niemczech, od poniedziałku do piątku
  • Mile widziane doświadczenie w obróbce metalu, chociaż nie jest to warunek konieczny
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B na samochody osobowe, chociaż nie jest to warunek konieczny
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub najlepiej niemieckiego

Oferujemy:

  • Szczegółowe szkolenie i dokładne wdrożenie. Oprócz stałego zatrudnienia i dobrego wynagrodzenia oferujemy możliwość dalszego kształcenia i zdobywania dalszych kwalifikacji, jak np.: zdobycie uprawnień na podnośniki i żurawie

Jeżeli jesteś zainteresowany czekamy na Twoje zgłoszenie, w miarę możliwości chętnie w języku niemieckim, pod adresem: jobs@becker-raumsysteme.de

becker.raumsysteme GmbH
pan Harald Laue

Kutenhauser Straße 151
32425 Minden
Tel.: +49 (0) 571/50545-0

jobs@becker-raumsysteme.de

www.becker-raumsysteme.de

Stanowisko Monter, Pracownik obróbki metalu
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Produkcja i przemysł
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom podstawowy (A1), Język angielski – Poziom podstawowy (A1), przynajmniej jeden język
Numer REGON ID-2403/24092021