Praca sezonowa dla studentów - Niemcy: pracownik pralni / pomocnik (różne miejscowości)

Oferty pracy w miejscowościach: Bad Oldesloe koło Lubeki - Wismar nad morzem Bałtyckim - Hersbruck koło Norymbergii - Schleswig przy Kiel – Lauterbach przy Kassel - z możliwością zakwaterowania - praca możliwa od zaraz

Bernhard Maron Dienstleistung & Beratung jest niemiecką firmą z siedzibą w nadmorskim miasteczku Kröpelin. Od ponad 13 lat oferujemy najlepsze oferty pracy dla osób z całej Europy.

Gwarantujemy atrakcyjne zarobki, punktualną wypłatę za każdą przepracowaną minutę oraz ogromny wybór stanowisk i miejsc pracy.

Nasz zespół dokłada wszelkich starań w organizacji zakwaterowania tak abyście Państwo czuli się jak w domu.

Poszukujemy od zaraz

Pracownik pralni / pomocnik (m/k)

w miejscowościach

- Bad Oldesloe koło Lubeki

- Wismar nad morzem Bałtyckim

- Hersbruck koło Norymbergii

- Lauterbach przy Kassel

- Schleswig przy Kiel (konieczne posiadanie własnego auta)

Oferuję:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (10,45 €/h, dodatek: 25 % praca w nocy/nadgodziny/święta)
  • punktualną wypłatę za każdą przepracowaną minutę
  • możliwość robienia nadgodzin
  • organizację zakwaterowania
  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość przedłużenia umowy
  • pracę w przyjaznym i międzynarodowym teamie

Obowiązki:

  • sortowanie, rozwieszanie, skadanie prania
  • załadunek i rozładunek pralek i suszarek

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • znajomość j. niemieckiego nie jest obowiązkowa
  • prawo jazdy mile widziane lecz niewymagane

Dodatkowe wymaganie do pracy w Schleswig przy Kiel:

  • konieczność posiadania własnego auta

Każde stanowisko jest oferowane do 31.10.2021. Istnieje także możliwość przedłużenia umowy.

Oprócz wyżej wymienionych stanowisk, posiadamy także specjalne oferty pracy dla studentów.

Kontakt:

W przypadku jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny (także WhatsApp) od pon. do pt. w godzinach 10:00-12:00 oraz 13:00-14:00 (w j. polskim, niemieckim lub angielskim).

Żeby wziąć udział w rekrutacji, pryeślij nam swoje CV bezpośrednio na: m.maciejewska@bernhardmaron.de

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Bernhard Maron
Dienstleistung & Beratung

An den Teichen 13
18236 Kröpelin, OT Diedrichshagen

Tel./WhatsApp: +49 160 7132205
E-Mail: m.maciejewska@bernhardmaron.de

www.bernhardmaron.de

Stanowisko Personel pomocniczy, Pracownik pralni, Pracownik pomocniczy produkcji
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna
Rodzaj etatu Pełny etat
Długość zatrudnienia Na czas określony
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Atutem
Podstawowy składnik wynagrodzenia (brutto) 10.45 € / godzina
Numer REGON ID-2408/24092021