Programista / technik sterowania PLC oraz piwowar / browarnik, Austria

Lokalizacja: Rankweil, Austria w pobliżu Jeziora Bodeńskiego – możliwość zakwaterowania – austriacka umowa o pracę na czas nieokreślony

Od ponad 20 lat firma SAE specjalizuje się w rozwoju i tworzeniu oprogramowania do automatyzacji procesów i optymalizacji technologicznej w przemyśle spożywczym. Nasze produkty opracowywane są w ścisłej współpracy z wiodącymi w świecie firmami.

SAE GmbH znajduje się w Rankweil, Austria w pobliżu Jeziora Bodeńskiego, w rejonie o bardzo wysokich walorach rekreacyjnych jak wędrówki, narciarstwo, jazda na motocyklu, itp.

W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy od zaraz:

Programisty / technika sterowania PLC

(m/k)

oraz piwowara / browarnika / technologa napojów

(m/k)

Zakres obowiązków:

  • Adaptacja istniejących modułów oprogramowania jak również programowanie nowych funkcji sterowania w oparciu o S7/TIA Portal itp.
  • Tworzenie wizualizacji (WinCC i podobne)
  • Tworzenie opisu procesów oraz związanej z tym dokumentacji
  • Rozwój rozwiązań z zakresu inżynierii sterowania
  • Obsługa klienta i doradztwo
  • Odbiór techniczny urządzeń
  • Wsparcie dla inżynierii
  • Uruchomienie i testowanie oprogramowania aż do jego akceptacji na całym świecie
  • Zdalny dozór i konserwacja projektów

Wymagania:

  • Ukończona praktyka w dziedzinie elektryki lub elektroniki
  • Mile widziane ukończone wykształcenie politechniczne, w wyższej szkole technicznej, w Międzynarodowej Szkole Wyższej NTB na wydziale elektroniki, techniki automatyzacji lub porównywalnych

bądź

  • Ukończone wykształcenie piwowara, technologa napojów lub porównywalne
  • Mile widziany dyplom browarnika lub dodatkowe wykształcenie z tym związane

  • dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie
  • gotowość do podróży
  • gotowość do zgłębiania wiedzy
  • otwarta i komunikatywna osobowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • radość z nowych wyzwań
  • prawo jazdy kat. B niezbędne

Nasza oferta:

  • Dodatek urlopowy i świąteczny
  • Różnorodne zadania z możliwością samodzielnej pracy
  • Możliwość pracy w trybie homeoffice (zależnie od umiejętności)
  • Możliwość zakwaterowania
  • Firmowy telefon komórkowy
  • Firmowy laptop
  • Miejsce parkingowe

Kontakt:

Stanowisko piwowara nie wymaga umiejętności programowania, będziemy się ich uczyli wspólnie. Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, prosimy o przysłanie szczegółowej aplikacji, zawierającej oczekiwania płacowe, dyspozycyjność oraz adres mailowy, na adres:

SAE GmbH

Hadeldorfstrasse 47

A – 6830 Rankweil

bewerbung@sae-gmbh.at

Stanowisko Programista, Mistrz piwowarski/browarnik, Technolog produkcji spożywczej
Branże Elektrotechnika i energetyka, Zarządzanie systemami IS/IT i HW, Przemysł spożywczy
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Atutem, Język angielski - W mowie i piśmie
Numer REGON ID-2438/24092021