Monterzy przy budowie maszyn/urządzeń i utrzymaniu ruchu instalacji przemysłowych

Praca możliwa od zaraz – miejsce pracy: Austria i kraje europejskie – zapewnione zakwaterowanie – austriacka umowa o pracę

Szukasz pracy jako monter? W takim razie dobrze trafiłeś!

Właśnie poszukujemy dla naszego klienta monterów do prac w kraju i zagranicą

Monterzy maszyn i urządzeń oraz utrzymania instalacji przemysłowych

(technik metalurgii, ślusarz, spawacz, elektrotechnik itp.)

Twoje zadania:

  • Montaż i uruchomienie maszyn i urządzeń u naszych klientów
  • Utrzymanie ruchu (konserwacja, usuwanie usterek, naprawy)
  • Modernizacja istniejących urządzeń

Oferujemy:

  • Różnorodną i pełną wyzwań pracę
  • Długotrwałe i pewne zatrudnienie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Zapewnione zakwaterowanie

Wymagania:

  • Ukończone wykształcenie w zawodach: technik urządzeń, technik metalurgii, technik budowy maszyn, mechatronik, elektrotechnik i zbliżone
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
  • Dobra znajomość niemieckiego, inne języki obce będą dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w kraju i zagranicą
  • Zorientowanie na świadczenie usługi oraz doskonałe relacje z klientami
  • Umiejętność komunikacji, pracy w zespole oraz odpowiedzialność

Wynagrodzenie

  • Wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym 13,60 euro brutto za godzinę. Możliwe wynagrodzenie wyższe zgodne z kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym.

Czy jesteś zainteresowany? Zgłoś się jeszcze dziś!

IFAS Personalmanagement GmbH
TTI-Platz 1
4490 St. Florian

Tel.: +43 (0)732 6987 6299
E-Mail: office@ifas-at.eu
www.ifas-at.eu

Stanowisko Elektrotechnik, Monter, Ekspert w branży metalowej, Spawacz, Ślusarz
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości, Produkcja i przemysł
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom średnio zaawansowany wyższy (B2)
Podstawowy składnik wynagrodzenia (brutto) 13.60 € / godzina
Numer REGON ID-2462/12092021