Pracownik (m/k) z doświadczeniem zawodowym w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu - Bawaria

Miejsce pracy: w całej Bawarii, siedziba firmy: 85221 Dachau - z możliwością zakwaterowania - praca możliwa od zaraz

Nasze przedsiębiorstwo zlokalizowane w zachodnim Monachium wyspecjalizowało się w wodnych instalacjach ogrodowych. Tworzymy w całej Bawarii oczka wodne wszystkich typów i wielkości, strumyki, biotopy i wodospady naturalnie wkomponowane w istniejące ogrody.

Poszukujemy od zaraz

dwóch pracowników (m/k) z doświadczeniem zawodowym w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu

zakres obowiązków: prace murarskie, tynkarskie, murki z kamienia naturalnego, prace brukarskie, tworzenie tarasów drewnianych.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność
  • umiejętność niezależnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sprawność rzemieślnicza

Oferujemy:

  • przyjazną i miłą, rodzinną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie zgodne z ustaleniami i doświadczeniem
  • możliwość zakwaterowania

Kontakt:

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: bavaria-teichbau@gmx.de

Konakt:
kierowane do pani Nitz

Erich-Ollenhauer-Str. 22
85221 Dachau b. München

Tel.: +49 151 745 745 40
bavaria-teichbau@gmx.de

www.bavaria-teichbau.de

Stanowisko Ogrodnik, Murarz, Pracownik drogowy, Robotnik budowlany, Brukarz, Specjalista ds. krajobrazu
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom podstawowy (A1)
Numer REGON ID-2472/24092021