Pracownik do budowy rusztowań/pomocnik - Niemcy

Miejsca pracy: Coburg – budowy w promieniu 150 km – możliwość zakwaterowania – praca możliwa od zaraz – pełny etat – niemiecka umowa o pracę

Walter Ermler GmbH Stahlgerüstbau jest niemieckim przedsiębiorstwem z siedzibą w Coburgu w Górnej Frankonii / Bawaria

W ramach projektów budowlanych budujemy rusztowania dla naszych klientów.

W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy od zaraz, do pracy przez cały rok,

pracowników do budowy rusztowań

na naszych budowach w promieniu 150 km.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • 30 dni urlopu oraz 30% dodatek urlopowy
  • stosowanie postanowień zbiorowego układu pracy dla budowniczych rusztowań
  • wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami od 13.-€ do 15,-€
  • zapewniamy możliwość zakwaterowania

Twoje zadania:

  • pomoc przy budowie / demontażu rusztowań na budowie
  • pomoc przy załadunku / rozładunku pojazdów firmowych na terenie firmy
  • inne prace magazynowe

Oczekujemy:

  • umiejętności pracy w zespole
  • sprawności rzemieślniczej
  • miele widziane prawo jazdy kat. C (nie jest to warunek konieczny)

Wymagana znajomość języka niemieckiego:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego jest warunkiem koniecznym

Kontakt:
Chętnie odpowiemy na pytania oraz udzielimy informacji zarówno telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-12:00 oraz 13:00-16:30 jak i mailowo.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

W takim razie nie zwlekaj i przyślij swoje dokumenty aplikacyjne mailowo (podając w nich swój numer telefonu) na adres:
info@ermler-cbg.de

Cieszymy się na Twoje zgłoszenie!

Stanowisko Robotnik budowlany, Monter rusztowań, Pomocniczy robotnik budowlany
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Warunkiem koniecznym
Podstawowy składnik wynagrodzenia (brutto) 13.00 - 15.00 € / godzina
Numer REGON ID-2476/11092021