Pokojówka / boy hotelowy do hostelu - Berlin

Lokalizacja: Three Little Pigs Hostel - możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin i na część etatu - możliwość zakwaterowania - praca możliwa od zaraz

Three Little Pigs, popularny hostel z 360 łóżkami i wspaniałą atmosferą, położony niedaleko Placu Poczdamskiego (Potsdamer Platz), szuka

pokojówek / boyów hotelowych.

Czas pracy:

  • możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin i na część etatu
  • ramowe godziny pracy pomiędzy 8.00 a 17.00 do uzgodnienia
  • od poniedziałku do niedzieli, 5 dni w tygodniu
  • praca w dni świąteczne

Zakres obowiązków:

  • czyszczenie i pielęgnacja pokoi gościnnych, pięter oraz pomieszczeń ogólnodostępnych
  • wsparcie koordynatorki pracy pokojowych we wszystkich zadaniach z zakresu "housekeeping"

Czego oczekujemy:

  • podstawowej wiedzy z zakresu sprzątania domu
  • odpowiedzialności i elastyczności
  • gotowości do pracy w weekendy i święta
  • podstawowej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 11,55 €/h brutto
  • zróżnicowaną pracę w zmotywowanym, międzynarodowym zespole, w ekscytującym mieście
  • stałe godziny pracy bez zmian wieczornych i nocnych, wiele możliwości do zaangażowania i rozwoju
  • punktualną zapłatę za każdą przepracowaną godzinę
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dodatki za pracę w dni świąteczne
  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi warunkami
  • możliwość zakwaterowania

Kontakt

Three Little Pigs Hostel
Blessing & Schoenermark GbR
Stresemannstraße 66
10963 Berlin

Tel:: +49 (0)30 - 26 39 588 0
E-mail: job@three-little-pigs.de

Stanowisko Pokojówka
Branże Turystyka i zakwaterowanie, Gastronomia
Rodzaj etatu Różne możliwości
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom podstawowy (A1), Język angielski – Poziom podstawowy (A1), przynajmniej jeden język
Podstawowy składnik wynagrodzenia (brutto) 11.55 € / godzina
Numer REGON ID-2530/15092021