Mechanik maszyn rolniczych, 100 % - Szwajcaria

Lokalizacja: 3513 Bigenthal, kanton Bern - praca możliwa od zaraz - zatrudnienie na czas nieokreślony, w pełnym wymiarze godzin

Sme prevádzka so širokým spektrom poľnohospodárskych a komunálnych strojov a zariadení vo Švajčiarsku, v kantóne Bern, so strojmi, prístrojmi a motormi známych výrobcov.

W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy od zaraz, do uzgodnienia, osoby na stanowisko

mechanika maszyn rolniczych, 100 %

Twoje zadania:

  • sumienne i samodzielne serwisowanie i naprawa maszyn rolniczych i komunalnych
  • przegląd silników diesla i benzynowych

Czego oczekujemy:

  • ukończonego wykształcenia mechanika maszyn rolniczych
  • dobrej znajomości języka niemieckiego
  • przyjemności z różnorodnej pracy
  • umiejętności pracy w zespole, elastyczności i odpowiedzialności

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas nieokreślony, w pełnym wymiarze godzin
  • nowocześnie wyposażony warsztat/szlifiernia cylindrów
  • interesującą i różnorodną pracę
  • młody i zmotywowany zespół
  • bardzo dobre i uczciwe wynagrodzenie

Kontakt:

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne przesłane drogą elektroniczną lub pocztą na adres:

Steck AG Bigenthal - Rolf Steck - Dorfstrasse 39 - CH- 3513 Bigenthal

info@steckag.ch

Dalszych informacji chętnie udzieli Rolf Steck pod numerem telefonu 0041 31 705 10 10.

Stanowisko Mechanik samochodowy, Mechanik pojazdów użytkowych, Technik mechatronik, Mechanik maszyn rolniczych
Branże Auto-Moto, Praca rzemieślnicza i fizyczna, Technologia i rozwój, Rolnictwo, leśnictwo i ekologia
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom średnio zaawansowany wyższy (B2)
Numer REGON ID-2533/17092021