Piekarz 100 % (m/k) oraz pomocnik piekarza (m/k) - Szwajcaria

Lokalizacja: 6340 Baar, kanton Zug - praca możliwa od zaraz - Szwajcarska umowa o pracę na czas nieokreślony

Panella szuka pracowników!

Panella Frischgebäck AG (Panella Świeże Wypieki S.A.) jest certyfikowanym przez IFS szwajcarskim producentem wysokiej jakości mrożonych produktów piekarniczych w sektorze aperitifów i przekąsek, koncentrującym się na specjalnych chlebach tostowych.

Do wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy od zaraz lub do uzgodnienia następujących pracowników

- piekarzy 100% (m/k) i

- pomocników piekarzy (m/k)

do naszej półprzemysłowej produkcji

(czas pracy od poniedziałku do piątku 06.00 – 22.00 w modelu dwuzmianowym)

Wymagania:

  • Ukończone wykształcenie piekarza lub technologa żywności oraz sprawność rzemieślnicza
  • Kilkuletnie doświadczenie w produkcji żywności (chętnie w certyfikowanych przedsiębiorstwach)
  • Radość z pracy przy półprzemysłowej linii produkcyjnej
  • Biegłość techniczna i doświadczenie w przygotowaniu ciasta i obsłudze urządzeń
  • Znajomość języka niemieckiego: na poziomie komunikacyjnym

Twoje zadania:

  • Produkcja zgodnie z wytycznymi (przepisy, instrukcje) odpowiednich i wysokiej jakości artykułów spożywczych
  • Zapewnienie i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Zapewnienie i przestrzeganie wytycznych dotyczących higieny, w tym sprzątanie

Kontakt

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem. Jeżeli jesteś równie zmotywowany i odczuwasz radość z produkcji żywności, to jesteś właściwą osobą, aby towarzyszyć nam w pomyślnej przyszłości! Przyślij kompletne dokumenty drogą elektroniczną do naszego kierownika działu, Daniela Moser (daniel.moser@panella.ch).

Swoją aplikację możesz także przesłać za pośrednictwem whatsapp pod numer 0041 76 610 03 83, możesz też zdać pytania dotyczące produktów i pracy. Oczywiście pomożemy Ci znaleźć mieszkanie oraz przebrnąć przez biurokratyczne procedury związane z przeprowadzką do Szwajcarii.

Panella Frischgebäck AG
Altgasse 48 – 6340 Baar

Osoba kontaktowa: Daniel Moser
E-mail: daniel.moser@panella.ch
Tel.: 0041 76 610 03 83 (auch WhatsApp)

www.panella.ch

Stanowisko Robotnik w przemyśle spożywczym, Piekarz
Branże Przemysł spożywczy, Praca rzemieślnicza i fizyczna
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki na poziomie komunikacyjnym
Numer REGON ID-2550/24092021