Mechanik przemysłowy ds. utrzymania ruchu (m/k) - Hesja, Niemcy

Lokalizacja: 36041 Fulda – Praca możliwa od zaraz

Jesteśmy certyfikowanym przedsiębiorstwem zajmującym się konstrukcjami stalowymi i metalowymi, działającym głównie na rynku regionalnym. Naszymi klientami są znane w regionie zakłady przemysłowe. Głównym obszarem naszej działalności jest m.in. utrzymanie ruchu w przedsiębiorstwach.

Celem wsparcia rozwoju naszej firmy poszukujemy do naszego działu utrzymania ruchu, w możliwie najszybszym terminie:

mechanika przemysłowego ds. utrzymania ruchu (m/k)

Twoje zadania

  • Do Twoich zdań będzie należała konserwacja różnych grup urządzeń.

Twój profil

  • Ukończone wykształcenie mechanika przemysłowego, mechatronika lub porównywalne
  • Doświadczenie zawodowe w jednym z wymienionych obszarów
  • Wysoki stopień odpowiedzialności i zrozumienie techniczne
  • Umiejętność pracy niezależnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Niemiecki: znajomość w stopniu podstawowym

Oferujemy:

  • urozmaiconą pracę w młodym, sympatycznym zespole
  • ponadprzeciętne, zależne od wyników wynagrodzenie

Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie.

Kontakt:

Herzog Stahl- und Metallbau GmbH & Co. KG
Lupinenweg 21
36041 Fulda

s.herzog@herzog-stahlbau.de
Sofortkontakt: +49 160 6113809

Stanowisko Technik mechatronik, Mechanik
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości, Produkcja i przemysł
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom podstawowy
Numer REGON ID-2601/15102021