Elektryk (m,k) - Niemcy

Miejsca pracy: przedsiębiorstwa na terenie Bawarii lub Saksonii - praca możliwa od zaraz - znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem (nie jest wymogiem koniecznym)

Przedsiębiorstwo M2 Personal, posiadające 30 lokalizacji w całych Niemczech jest Twoim kompetentnym partnerem do osiągnięcia sukcesu zawodowego.

Stawiamy na osobiste wsparcie, doradztwo indywidualne oraz szkolenia i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

Rozpocznij z nami nowy etap podejmując pracę gwarantującą bezpieczną przyszłość!!

Obecnie szukamy, od zaraz, do naszych lokalizacji w Bawarii i Saksonii:

Elektryków (m,k)

Twoje zadania:

  • ogólne instalacje domowe i przemysłowe
  • prace konserwacyjne i naprawcze
  • kontrola urządzeń elektrycznych
  • montaż obwodów i gniazdek
  • instalacja oświetleń i systemów domofonowych
  • renowacja starych i nowych budynków

Twój profil:

  • ukończone wykształcenie w zawodzie
  • lub kilkuletnie doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie
  • umiejętność pracy w zespole i motywacja
  • umiejętność pracy pod presją
  • zdolności rzemieślnicze
  • gotowość do pracy w regionie
  • praca poza regionem po uzgodnieniu
  • konieczne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieograniczony
  • atrakcyjne wynagrodzenie powyżej stawki standardowej (premie i dodatki)
  • dodatek urlopowy i świąteczny
  • dodatek do podróży / zwrot kosztów podróży
  • do 30 dni płatnego urlopu
  • indywidualne doradztwo i wsparcie ze strony kompetentnego zespołu

Jeżeli szukasz pracy lub jesteś niezadowolony ze swojej aktualnej sytuacji, to czekamy na Twoje zgłoszenie.

Zawsze staramy się by nasi nowi pracownicy, podjęli pracę możliwie szybko (często już w przeciągu tygodnia).

lokalizacja Bawaria:

Elsta GmbH

Gartenstaße 1

92318 Neumarkt in der Oberpfalz

Telefon: +49 (0)9181 897 980

E-mail: neumarkt@elsta-gmbh.de

lokalizacja Saksonia:

Arcon GmbH

Bahnhofstraße 12

09111 Chemnitz

Telefon: +49 (0)371 35 63 650

E-mail: chemnitz@arcon-jobs.de

Stanowisko Elektroinstalator, Elektromonter, Elektrotechnik, Elektryk, Rzemieślnik (różne rzemiosła)
Branże Elektrotechnika i energetyka, Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Atutem
Numer REGON ID-2617/7102021