Lakiernik samochodowy (m/k) - Niemcy

Lokalizacja: 75389 Neuweiler, Badenia-Wirtembergia - praca możliwa od zaraz

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem posiadającym 4 oddziały w północnym Schwarzwaldzie.

Nasi pracownicy cenią sobie zarówno interesujące obszary odpowiedzialności jak i rodzinną atmosferę, którą oferujemy.

Do naszego oddziału w Neuweiler poszukujemy:

lakiernika samochodowego (m/k)

w pełnym wymiarze godzin

Czego oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku lakiernika samochodowego
  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego (Nasza firma zatrudnia już kilku polskich pracowników, którzy chętnie ułatwią Ci “start”.)

Twoje zadania

  • sprawdzenie i przygotowanie powierzchni pojazdu przeznaczonej do lakierowania
  • gruntowanie przed nałożeniem lakieru
  • przygotowanie farb i lakierów
  • nanoszenie farb i lakierów
  • kontrola obróbki końcowej
  • konserwacja urządzeń i maszyn

Oferujemy

  • pracę w zmotywowanym zespole,
  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji,
  • unormowany czas pracy,
  • rabaty pracownicze,
  • korporacyjną kartę rabatową i wiele innych.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

W takim razie czekamy na Twoją aplikację, którą prosimy przesłać do pani Iriny Walz na adres: Karriere@autohaus-walz.de

Autohaus Heinz Walz
Fichtenstr. 3
75389 Neuweiler, Deutschland

Tel.: +49 7055/1691
E-Mail: Karriere@autohaus-walz.de

www.autohaus-walz.de

Stanowisko Lakiernik samochodowy
Branże Auto-Moto, Praca rzemieślnicza i fizyczna
Wymagane umiejętności językowe Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
Numer REGON ID-2625/15102021