Operator obrabiarek skrawających - Bawaria, Niemcy

Lokalizacja: 97753 Karlstadt (koło Würzburga) - praca możliwa od zaraz - zatrudnienie na czas nieokreślony z niemiecką umową o pracę

MSA AG jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z siedzibą w Karlstadt nad Menem. Zatrudniamy ok. 80 pracowników, którzy na powierzchni produkcyjnej 8000 m2 wytwarzają indywidualne rozwiązania dla naszych klientów z branży budowy maszyn i urządzeń. W szczególności wyspecjalizowaliśmy się w produkcji zaawansowanych technologicznie komponentów dla technologii próżniowej. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług: od konstrukcji poprzez spawanie i obróbkę mechaniczną, aż po obróbkę powierzchni.

W celu wzmocnienia naszego zespołu, składającego się w chwili obecnej z polskich, bułgarskich i niemieckich specjalistów, poszukujemy w możliwie najszybszym terminie:

operatora obrabiarek skrawających (m/k), specjalizacja frezowanie

Twoje zadania:

  • samodzielne programowanie obrabiarki CNC zgodnie z rysunkami technicznymi
  • ustawianie i obsługa frezarek CNC
  • nadzór nad procesem produkcji
  • kontrola jakości
  • serwisowanie i konserwacja obsługiwanego sprzętu

Nasze wymagania:

  • ukończone wykształcenie zawodowe jako operator obrabiarek skrawających lub równoważne
  • umiejętność programowania CNC (mile widziana umiejętność programowania z wykorzystaniem sterowników Heidenhain)
  • w idealnej sytuacji kilkuletnie doświadczenie na stanowisku operatora obrabiarek
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i w nadgodzinach
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od wyników
  • atrakcyjne, nowoczesne benefity pracodawcy
  • wszechstronne i różnorodne zadania
  • płaską hierarchię zarządzania i krótkie drogi decyzyjne
  • miłą atmosferę pracy w przedsiębiorstwie zarządzanym przez właściciela

Czy wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie?

Z niecierpliwością czekamy na Państwa zgłoszenie!
Prosimy o przesłanie dokumentów na adres:

MSA Maschinen Systeme Anlagen AG
Laudenbacher Weg 4
97753 Karlstadt

Tel.: +49 (0)9353 984039-0

E-Mail: info@msa-ag.de
Web: www.msa-ag.de

Stanowisko Mechanik, Ekspert w branży metalowej, Operator maszyn CNC, Pracownik obróbki metalu, Ślusarz maszynowy, Ustawiacz/Programista maszyn CNC
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Przemyśl maszynowy, Technologia i rozwój, Produkcja i przemysł
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom podstawowy
Numer REGON ID-3078/25052022