Pracownik budownictwa ziemnego (m/k) - Niemcy

Lokalizacja: Lüneburg, Hannover oraz Bernburg - praca możliwa od zaraz - zatrudnienie na czas nieokreślony z niemiecką umową o pracę

Kuhlmann Leitungsbau GmbH jest szybko rozwijającym się wiodącym przedsiębiorstwem budownictwa ziemnego, posiadającym łącznie 5 oddziałów w Dolnej Saksonii, Saksonii-Anhalt oraz Meklemburgii-Pomorzu Przednim. Dzięki naszym kompetencjom, doświadczeniu i tradycji układamy, remontujemy i montujemy wszelkiego rodzaju linie zasilające i odprowadzające dla wszystkich dużych graczy rynkowych – wszystko z jednej ręki.

W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy do naszych oddziałów w Lüneburgu, Hannoverze oraz Bernburgu od zaraz

pracowników budownictwa ziemnego (m/k)

Twoje obowiązki

  • pomoc w przygotowaniu placu budowy zgodnie z wytycznymi
  • wykonywanie różnorodnych prac z zakresu budownictwa ziemnego
  • budowanie szybów kablowych i układania kabli
  • kruszenie i układanie nawierzchni takich jak kostka czy asfalt
  • obsługa maszyn budowlanych
  • dokumentowanie wszystkich wykonanych prac

Oczkujemy

  • ukończonego wykształcenia zawodowego jako pracownik budowlany budownictwa ziemnego / budownictwa dróg wzgl. z długoletnim doświadczeniem zawodowym w budownictwie ziemnym (osoba wykonująca do tej pory inny zawód)
  • dobrej znajomości języka niemieckiego (poziom językowy co najmniej B1)
  • motywacji i zadowolenia z budowania
  • umiejętności obsługi maszyn budowlanych
  • odpowiedzialności, umiejętności pracy w zespole, elastyczności
  • pożądane prawo jazdy

Oferujemy

  • pewne zatrudnienie na czas nieograniczony w zmotywowanym i otwartym zespole
  • dodatek, jeżeli zatrudniona będzie cała załoga pracowników
  • wsparcie przy poszukiwaniu mieszkania
  • atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek świąteczny i urlopowy
  • odzież roboczą
  • szczegółowe szkolenie wdrażające oraz możliwie samodzielne stanowisko pracy od samego początku
  • indywidualne i zróżnicowane możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • kurs języka niemieckiego
  • prywatne ubezpieczenie wypadkowe
  • badanie lekarskie wg standardów prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego o wartości 1500 €
  • wartościowe świadczenia pracodawcy: zakładowy system emerytalny, świadczenia związane z tworzeniem kapitału, ubezpieczenie wypadkowe, Bike-/EDV-Leasing, rabaty pracownicze w około 250 przedsiębiorstwach

Więcej o nas

Firma KUHLMANN jest od ponad 30 lat członkiem renomowanej grupy przedsiębiorstw  SEIER i należy tym samym do znaczącego, od czterech pokoleń zarządzanego rodzinnie stowarzyszenia.

KUHLMANN jest jednym w wiodących przedsiębiorstw budownictwa rurociągowego w północnych Niemczech, które specjalizuje się w rozbudowie sieci szerokopasmowych, budowie kabli, sieci ciepłowniczych, budowie rurociągów, kanalizacji, przyłączy domowych, wierceniach horyzontalnych i telekomunikacji. Firma została założona 1952 roku w Neu Darchau posiada w chwili obecnej oprócz siedziby głównej w Lünebergu także oddziały w Bernburgu, Dannenbergu, Hannoverze oraz Wittenburgu.

Kontakt

Prosimy o przesłanie życiorysu oraz świadectw/certyfikatów na adres

Kuhlmann Leitungsbau GmbH
pani Rabea Manzau
Max-Müller Str. 1
30179 Hannover

E-mail: karriere@kuhlmann-leitungsbau.de
Tel: +49 (0) 511-22064320

Stanowisko Pracownik drogowy, Robotnik budowlany, Obsługa maszyn budowlanych, Kierowca koparki
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom średnio zaawansowany (B1)
Numer REGON ID-3099/21052022