Konstruktor / rysownik techniczny / planista systemu - Niemcy

Lokalizacja: 03226 Vetschau/Spreewald (w pobliżu miasta Cottbus) - praca możliwa od zaraz - zatrudnienie na czas nieokreślony z niemiecką umową o pracę

Wybierz nową ścieżkę kariery: Odkryj interesujące perspektywy metalurgii!

Konstrukcja stalowa, która daje satysfakcję.

„Koniec z monotonną pracą!“

W celu wzmocnienia naszego zespołu zajmującego się pracami konstrukcyjnymi poszukujemy entuzjastycznego i ambitnego

konstruktora / rysownika technicznego / planisty systemów (w/k)

konstrukcji stalowych.

Twoje zadania:

  • projektowanie i planowanie konstrukcji stalowych oraz stalowych schodów do obiektów rekreacyjnych, różnego rodzaju instalacji; objektów przemysłu budowlanego
  • konstruowanie przy użyciu programów 3D-CAD AVEVA-Bocad oraz MegaCAD 2D
  • tworzenie niezbędnych rysunków projektowych, montażowych oraz listy wymaganych części
  • przygotowanie oraz określanie zapotrzebowania na materiały, pozyskanie ofert dostawców itp.

Twój profil:

  • ukończone wykształcenie inżyniera, technika, majstra, rysownika technicznego / planisty najchętniej w dziedzinie konstrukcji stalowych, konstrukcji metalowych, budowie maszyn, budownictwie
  • doświadczenie zawodowe w zakresie konstrukcji stalowych, najchętniej w projektowaniu zespołów stalowych
  • dobra znajomość CAD, także w zakresie obsługi programów 3D-CAD
  • niezależny i zorganizowany sposób pracy

Nasza oferta:

  • udział w imponujących, ambitnych projektach ze świata konstrukcji stalowych
  • intensywne szkolenie wdrażające w naszym biurze technicznym
  • elastyczne modele czasu pracy oraz atmosfera pracy emanująca duchem zespołu
  • wynagrodzenie zależne od wyników zgodne z układem zbiorowym, system premiowy, dodatkowe nieopodatkowane elementy wynagrodzenia
  • różne możliwości dokształcania np.: zdobycie uprawnień specjalisty CAD

Kontakt:

Prosimy o przysłanie kompletnych zgłoszeń z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia oraz najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy:

Stahl- und Treppenbau Kuhla GmbH
Ardennering 10, D-03226 Vetschau/Spreewald

Osoba kontaktowa: Thomas Kuhla
Tel. +49 35433 / 4903-17
E-mail: info@kuhla-gmbh.de
www.kuhla-gmbh.de

Stanowisko Majster, Specjalista CAD/CAM, Konstruktor, Kreślarz dokumentacji technicznej, Inżynier ds. rozwoju
Branże Budownictwo i nieruchomości, Technologia i rozwój, Produkcja i przemysł
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom średnio zaawansowany wyższy (B2)
Numer REGON ID-3107/21052022