Spawacz do budowy pojazdów szynowych - Niemcy

Lokalizacja: 16761 Hennigsdorf (koło Berlina) - praca możliwa od zaraz - niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

Od ponad 25 lat firma HSE, z siedzibą w Brandenburgii, jest niezawodnym i uznanym dostawcą usług i komponentów dla renomowanych grup spawalniczych na międzynarodowym rynku przemysłu budowy pojazdów szynowych. Zaopatrujemy znanych producentów kolejowych zarówno w pojedyncze konstrukcje spawane jak i w kilkuletnie produkcje seryjne.

Poszukujemy:

spawaczy do budowy pojazdów szynowych

przykładowe grupy materiałów

- CrNi (MAG/WIG), - aluminium (MIG/WIG), - stal (MAG/WIG)

Twoje zadania:

  • spawanie i testowanie elementów
  • przygotowanie elementów do spawania, np.: czyszczenie, mocowanie, przegotowanie zgodnie z podaną długością i miarą kątów
  • oraz spawanie zgodnie z zalecaną procedurą
  • sprawdzenie szwów spawalniczych zgodnie z odpowiednimi przepisami
  • obróbka końcowa szwów spawalniczych oraz kontrola jakości

Nasze wymagania:

  • miele widziane ukończone wykształcenie mechanika konstrukcji, ślusarza, spawacza lub porównywalne
  • uprawnienia spawacza oraz ważne egzaminy spawalnicze
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wynoszące co najmniej 15 euro brutto
  • pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania
  • urlop do 30 dni
  • pracę na pełen etat – po uzgodnieniu możliwa także praca na część etatu
  • indywidualnie ustalane godziny pracy, np. od poniedziałku do czwartku
  • możliwość pracy w nadgodzinach, dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych
  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie w kontaktach z niemieckimi urzędami

Lokalizacja/Rozpoczęcie pracy: Hennigsdorf, praca od zaraz

Kontakt:

Prosím pošlete nám svou přihlášku vypovídající o uchazeči s životopisem (uvítáme zaslání e-mailem) v německém nebo anglickém jazyce s uvedením nejbližšího možného termínu vašeho nástupu na:

HSE Hennigsdorfer Steel Engineering GmbH
Personalwesen
Veltener Straße 45
16761 Hennigsdorf

personal@hsegmbh.de

www.hsegmbh.de

Stanowisko Mechanik konstrukcyjny, Spawacz, Ślusarz
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Przemyśl maszynowy, Produkcja i przemysł
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki na poziomie komunikacyjnym
Podstawowy składnik wynagrodzenia (brutto) 15.00 € / godzina
Numer REGON ID-3128/26052022