Ślusarz z umiejętnością spawania do prac na budowach na terenie całych Niemiec

++ premia 500 euro ++ praca możliwa od zaraz ++ zatrudnienie na czas nieokreślony z niemiecką umową o pracę

Poszukujemy

ślusarza z umiejętnością spawania

(m/k)

Twoje zadania:

  • prace spawalnicze
  • prace konserwacyjne i naprawcze
  • prace montażowe zgodnie z rysunkami
  • ogólne prace ślusarskie/montażowe
  • staranna, dokładna i odpowiedzialna praca

Twój profil:

  • wykształcenie w zawodzie ślusarza lub porównywalne związane z obróbką metali
  • doświadczenie w procesie spawania MAG, WIG i/lub spawanie elektrodą
  • duże zrozumienie techniczne
  • samodzielny i odpowiedzialny sposób pracy
  • zdolności komunikacyjne, organizacyjne oraz zaangażowanie
  • prawo jazdy B i własny samochód osobowy do dyspozycji
  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim

Kontakt:

ARCTEC services
Marco Heinze
​Alfred-Mozer-Str. 57
​48527 Nordhorn
Deutschland

Tel.: 0049 5921 308 20 10
Mobil: 0049 174 70 16 129

E-mail: marco.heinze@arc-tec-services.de

ARCTEC services jest oddziałem firmy pro tec service GmbH z siedzibą w Nordhorn

Stanowisko Spawacz, Ślusarz, Ślusarz maszynowy
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości, Przemyśl maszynowy
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki na poziomie komunikacyjnym
Numer REGON ID-3157/26052022