Stajenny / pracownik do stadniny koni - Szwajcaria

Miejsce pracy: Stall Bächli, 3110 Münsingen (kanton Berno) – szwajcarska umowa o pracę na czas nieokreślony

Poszukujemy

zmotywowanego pracownika (m/k) do naszej stadniny koni.

Oczekujemy:

  • samodzielnej pracy
  • doświadczenia w opiece nad końmi
  • podstawowej znajomości języka niemieckiego / znajomości niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Zadania:

  • Sprzątanie boksów i wybiegów, wyprowadzanie koni na pastwisko i przyprowadzanie wieczorem do stajni
  • Prace w obejściu
  • Pomoc przy bieżących pracach w gospodarstwie
  • Drobne prace naprawcze jak naprawa ogrodzeń lub wbijanie słupków ogrodzeniowych.

Cieszymy się na dobrą współpracę.

Kontakt:

Prosimy o przesłanie kompletnych dokumentów aplikacyjnych - ważne: w języku niemieckim lub angielskim – najlepiej drogą mailową.

W razie pytań lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny z panią Walther.

Stall Bächli
Obere Bächlen 1
3110 Münsingen

Osoba kontaktowa: Erika Walther

Tel. +41 79 217 94 19
E-mail: erikawalther@bluewin.ch

Stanowisko Opiekun/Hodowca zwierząt
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Rolnictwo, leśnictwo i ekologia
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki na poziomie komunikacyjnym
Numer REGON ID-3158/26052022