Pracownik produkcji (m/k) w systemie 4-zmianowym - Niemcy

Lokalizacja: 06749 Bitterfeld, Saksonia-Anhalt – praca możliwa od zaraz – niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

Firma Molymet Germany GmbH jest w Europie synonimem perfekcji w dziedzinie proszków metalurgicznych. Jako spółka zależna Grupy Molymet dostarczamy naszym klientom na całym świecie najwyższej jakości produkty molibdenowe. Grupa Molymet jest chilijskim przedsiębiorstwem posiadającym zakłady produkcyjne w Chile, Meksyku, w Niemczech i w Belgii.

W celu aktywnego wsparci poszukujemy od zaraz

pracowników produkcji (m/k) w systemie 4-zmianowym

Twoje zadania:

  • Obsługa urządzeń zgodnie z przepisami eksploatacyjnymi oraz wytycznymi kierownika zmiany
  • Przestrzeganie oraz stosowanie wymogów bezpieczeństwa i ochrony środowiska obowiązujących na terenie zakładu
  • Monitorowanie pracy urządzeń oraz dokumentacji
  • Informowanie kierownika zmiany o odchyleniach od normalnego trybu pracy urządzeń oraz o stwierdzonych uszkodzeniach
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych
  • Transport wewnętrzny produktów i materiałów
  • Pobieranie próbek do analizy operacyjnej
  • Utrzymywanie porządku i czystości w zakładzie produkcyjnym

Nasze oczekiwania:

Ukończone wykształcenie jako elektryk/ślusarz lub zbliżone, dobra znajomość języka niemieckiego, oraz pewna obsługa komputera i powszechnie używany programów komputerowych. Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, motywacja oraz chęci do pracy i elastyczność. Poważne podejście do spraw jakości, środowiska, bezpieczeństwa pracy oraz zapobiegania wypadkom. Niezawodność i umiejętność pracy nawet w sytuacjach stresujących. Preferujemy osoby chętne do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

  • Zróżnicowaną pracę w przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu
  • Świadczenia rzeczowe w wysokości obecnie 50 euro miesięcznie
  • Udział w kursach i szkoleniach
  • Dodatkową składkę emerytalną
  • Odzież roboczą oraz bezpłatne napoje
  • Imprezy zakładowe

Kontakt

Cieszymy się na kompletne zgłoszenia przesłane najchętniej drogą mailową do pani Griem: karriere@molymet.de

MOLYMET Germany GmbH
Niels-Bohr-Straße 5
06749 Bitterfeld

Tel.: +49-34 93/60 40 130
Fax: +49-34 93/60 40 297
karriere@molymet.de
www.molymet.de

Stanowisko Elektryk, Mechanik, Ślusarz, Pracownik produkcji, Technik produkcji
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Produkcja i przemysł
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom średnio zaawansowany wyższy (B2)
Numer REGON ID-3172/14052022