Budowniczy fasad / monter okien 100% - Szwajcaria

Miejsce pracy: 2557 Studen (kanton Berno) – praca możliwa od zaraz - szwajcarska umowa o pracę na czas nieokreślony

Firma FTG Service + Fensterbau GmbH to doświadczenie, motywacja i profesjonalizm, to przedsiębiorstwo z siedzibą w kantonie Berno, będące ekspertem w dziedzinie konstrukcji drzwi i szyb. Już od ponad 15 lat zajmujemy się oknami i drzwiami.

W celu uzupełnienia naszego zespołu poszukujemy do naszego działu konstrukcji szyb od zaraz, lub zgodnie z ustaleniem,

budowniczego fasad / montera okien 100%

Twoje zadania:

  • praca montażowe: montaż szyb, montaż okien i drzwi we wszystkich typach nowobudowanych i przebudowywanych budynków
  • wykonywanie pomiarów oraz montaż końcowy przeszkleń jak szklane kabiny prysznicowe, szklane ściany, różnego rodzaju przeszklone systemy, szklane drzwi przesuwne itp. zarówno w konstrukcjach zewnętrznych jak i wewnętrznych
  • wykonywanie napraw szkła w oknach, drzwiach, witrynach sklepowych itp.
  • wiedza w zakresie: dokonywania pomiarów, zabezpieczania i utylizacji szkła i okien
  • wiedza z zakresu konstrukcji metalowych

Twój profil:

  • duże doświadczenie zawodowe w obszarze konstrukcji szklanych i okiennych
  • dokładność i sprawność profesjonalisty oraz fachowa wiedza
  • samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności przy wykorzystywaniu materiałów
  • prawo jazdy kat. B
  • silne poczucie odpowiedzialności
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana podstawowa znajomość niemieckiego lub francuskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
Codzienne ciekawe i zróżnicowane zajęcia w różnych miejscach Szwajcarii. Profesjonalny i pomocny zespół współpracowników. Dobrą infrastrukturę i dobrą atmosferę pracy.

Kontakt:

Czy jesteś zainteresowany? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie. Prosimy o przesłanie kompletu dokumentów aplikacyjnych, ze zdjęciem, na adres mailowy: info@ftg-service.ch

FTG Service + Fensterbau GmbH
Kirchweg 14
2557 Studen BE, Schweiz

Telefon: +41 32 373 50 27
E-mail: info@ftg-service.ch

www.ftg-service.ch

Stanowisko Monter, Rzemieślnik (różne rzemiosła), Szklarz, Stolarz
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki na poziomie komunikacyjnym, Język francuski, przynajmniej jeden język
Numer REGON ID-3209/18052022