Osoba zarządzająca domem (m/k/r) - Niemcy

Lokalizacja: Nienburg, Dolna Saksonia - praca możliwa od zaraz - zatrudnienie na czas nieokreślony z niemiecką umową o pracę

Poszukujemy w możliwie najszybszym terminie

opiekuna/opiekunki domu

w prywatnej lokalizacji w Nienburg.

Twoje zadania

  • Organizacja gospodarstwa domowego, w tym kompleksowa opieka nad praniem, profesjonalna dbałość o pomieszczenia i meble,
  • Robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, gotowanie, pieczenie z dbałością o zdrowie na dobrym poziomie
  • Usługi szoferskie, załatwianie spraw bieżących (np. towarzyszenie w wizytach u lekarza)
  • Zakupy i gospodarowanie nimi, utrzymywanie poziomu zapasów
  • Organizacja i zarządzanie pracami pozostałego personelu domowego i pielęgnacyjnego
  • Ustalanie terminów prac z rzemieślnikami oraz nadzór i odbiór wykonywanych prac
  • Okazjonalna obsługa gości i inne czynności zgodnie z ustaleniami
  • Dekoracja pomieszczeń np. kwiatami zgodnie z porą roku

Twoje kwalifikacje

  • Wykształcenie w kierunku zarządzania gospodarstwem domowym lub opieki pielęgniarskiej
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (umiejętność bezproblemowego porozumiewania się w języku niemieckim)
  • Jesteś osobą niezawodną i posiadasz doświadczenie w zarządzaniu prywatnym gospodarstwem domowym lub w opiece nad chorymi.
  • Pracujesz sumiennie, rzetelnie i samodzielnie.
  • Jesteś osobą przyjazną, zrównoważoną, koniecznie dyskretną, lojalną i odpowiedzialną
  • Posiadasz prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

Dlaczego warto u nas pracować? – ponieważ oferujemy ...

  • odpowiednie wynagrodzenie oraz umowę o pracę na czas nieokreślony
  • klimat uznania i docenienia oraz przejrzystości
  • odpowiedzialność i swobodę twórczą
  • 30-dniowy urlop na rok
  • zakładowy system opieki emerytalnej po zakończeniu okresu próbnego
  • zatrudnienie na pełen etat

Z radością czekamy na Twoje zgłoszenie
Prosimy o składanie aplikacji online, poprzez kliknięcie na znajdujący się poniżej przycisk „Storna rekrutacyjna pracodawcy“.

Rahn Education
Dr. P. Rahn & Partner Schulen in freier Trägerschaft
Gemeinnützige Schulgesellschaft mbH
Salomonstraße 10
04103 Leipzig

Stanowisko Gospodarz domu/Administrator budynku, Gosposia domowa, Pomoc domowa, Opiekunka seniorów
Branże Usługi, Opieka zdrowotna i pomoc społeczna
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki na poziomie komunikacyjnym
Numer REGON ID-3213/18052022