Kucharz / kucharka – Chef de Partie (pełny etat) oraz pomoce kuchenne dorywczo - Szwajcaria

Lokalizacja: Lucerna, Zug, Zurych, Aargau, St. Gallen, Berno i Bazylea - praca możliwa od zaraz

Remimag Gastronomie AG jest innowacyjną firmą rodzinną z 40-letnim doświadczeniem w branży gastronomicznej i hotelarskiej, dla której przyjemność i pasja są priorytetem.

Remimag Gastronomie AG to dobrze prosperująca szwajcarska firma rodzinna działająca w branży gastronomiczno-hotelarskiej, z siedzibą w Rothenburg (kanton Lucerna).

Zatrudniamy około 620 osób w 28 hotelach i restauracjach w takich regionach Szwajcarii jak Lucerna, Zug, Zurych, Aargau, St. Gallen, Berno i Bazylea.

Poszukujemy od zaraz lub po uzgodnieniu entuzjastycznych i zmotywowanych osób na stanowiska:

- Kucharz / kucharka – Chef de Partie (pełny etat) oraz

- pomoce kuchenne dorywczo na wezwanie

Twój zakres obowiązków:

  • Przyrządzanie zimnych i gorących posiłków
  • Przygotowanie miejsca pracy i dbanie o porządek na swoim stanowisku
  • Przestrzeganie i wdrażanie naszej koncepcji higieny
  • Udział we wszystkich procesach i metodach pracy naszej wydajnej kuchni

Wymagania:

  • Wykształcenie gastronomiczne będzie atutem
  • Bogate doświadczenie na stanowisku kucharza/kucharki
  • Podstawowa ustna znajomość języka niemieckiego, znajomość innych języków będzie
  • dodatkowym atutem
  • Uprzejmość, profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista ukierunkowana na świadczenie usług odpowiadających potrzebom klientów

Oferujemy:

  • Elastyczne modele czasu pracy, np. czterodniowy tydzień pracy, przyjazne rodzinie
  • stanowiska w niepełnym wymiarze godzin itp.
  • Możliwości awansu w naszej rodzinnej firmie Remimag AG
  • Wewnętrzny program doskonalenia zawodowego i awansu
  • 30% zniżki na konsumpcję dla maksymalnie 4 osób obowiązującej we wszystkich obiektach
  • 2x w roku dodatek specjalny w wypadku ciągłości zatrudnienia
  • Premia do 2000 franków szwajcarskich za pośrednictwo pracowników, którzy pomyślnie
  • przejdą proces rekrutacji
  • Dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (100% od pierwszego
  • dnia wypadku)
  • Wsparcie we wszystkich procedurach administracyjnych związanych z rozpoczęciem pracy w Szwajcarii.
  • Zakwaterowanie jest dostępne w niektórych naszych obiektach. Chętnie pomożemy Ci także w znalezieniu zakwaterowania poza firmą.

Kontakt

Szukasz czegoś więcej niż zwykłej pracy? W takim razie trafiłeś na właściwe miejsce. Oferujemy zróżnicowane, nastawione na rozwój i bezpieczne środowisko pracy, w którym zrealizujesz swoją pasję do branży gastronomiczno-hotelarskiej.

Dalsze informacje znajdziesz na stronie: https://jobs.remimag.ch/stellenangebote.html

Czekamy na Twoją aplikację w języku niemieckim lub angielskim (CV, list motywacyjny, świadectwa pracy) przez stronę internetową lub pocztą elektroniczną na: karriere@remimag.ch

Stanowisko Kucharz, Pomoc kuchenna
Branże Turystyka i zakwaterowanie, Gastronomia
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom średnio zaawansowany niższy (A2)
Numer REGON ID-3218/21052022