Ślusarz / spawacz do naprawy kontenerów morskich - Bawaria, Austria

Oferty prácy do działu "Konserwacja kontenerów morskich" w Freilassing (Niemcy) oraz Salzburg (Austria) - do pracy stałej lub czasowej - praca możliwa od zaraz

AlpsContainer® – Wszystko co dotyczy kontenerów w regionie alpejskim!

Jesteśmy specjalistyczną firmą kontenerową zajmującą się handlem i wynajmem kontenerów morskich i chłodniczych oraz pomieszczeń modułowych. Ponadto, jako certyfikowane przedsiębiorstwo konstrukcji metalowych, realizujemy wysokiej jakości koncepcje kontenerów dla architektury, na przyjęcia okolicznościowe, dla przemysłu i wojska, będące indywidualną produkcją jednostkową.

Filozofia naszego wywodzącego się z Bawarii przedsiębiorstwa opiera się zarówno na tradycyjnych wartościach, jak radość i pasja wspólnej pracy, dążenie do jakości i innowacyjności jak i na krótkich drogach decyzyjnych i szybkich decyzjach ukierunkowanych na cel.

W celu wzmocnienia naszego zespołu naprawczego poszukujemy zaangażowanych i lojalnych

fachowców w dziedzinie obróbki metali do wykonywania specjalistycznych prac naprawczych kontenerów morskich

w naszej firmie lub u naszych klientów..

Twoje zadania

  • naprawa kontenerów morskich zgonie z przepisami CSC
  • wycinanie, wykonywanie oraz wspawywanie elementów blachy i stali zgonie z odpowiednimi wytycznymi
  • realizacja prac zgodnie ze sprawozdaniem naprawczym (Check Report)
  • czasowe naprawy w firmach klientów na terenie Bawarii i Austrii

Twój profil

  • pracownik konstrukcji metalowych z doświadczeniem w naprawie kontenerów
  • dobra umiejętność spawania metodą MAG
  • fachowa wiedza z zakresu ISO kontenerów
  • znajomość języków obcych: niemiecki (dobra komunikacja), angielski (słownictwo specjalistyczne)
  • prawo jazy kat. B (samochód osobowy nie jest wymagany)
  • gotowość do pracy w różnych miejscach (montaż)
  • dokładność i czystość w pracy, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

Nasza oferta

  • atrakcyjne zarobki w zależności do zaangażowania z wypłatą płatną dwa razy w miesiącu
  • zatrudnienie na czas nieokreślony zgodnie z niemieckimi warunkami, zatrudnienie bezpośrednie z ubezpieczeniem na terenie Niemiec i kraju ojczystego
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • bezpłatne zakwaterowanie (2 km), samochód służbowy w przypadku pracy poza firmą
  • możliwość regularnych wyjazdów do domu
  • bezpłatna odzież robocza, wsparcie przy organizacji i załatwianiu formalności urzędowych
  • uczciwa atmosfera pracy w doświadczonym zespole, również z polskimi kolegami
  • szansa na przeprowadzkę dla całej rodziny oraz na awans

Czeka na Ciebie odpowiedzialne zajęcie w ciekawym środowisku pracy. Oferujemy długoterminową perspektywę z przyszłościowym miejscem pracy oraz uczciwe relacje z przyjaznymi współpracownikami.

Ty też możesz przyczynić się do naszego wspólnego sukcesu i stać się częścią AlpsContainer®.

Dalsze informacje o nas dostępne są również na stronie:

Jesteś zainteresowany?

Przyślij nam swoje zgłoszenie z możliwym terminem rozpoczęcia pracy lub jeśli masz pytania skontaktuj się z nami:

tel.: +49 (0)8654/409399-10

ato@alps-container.com

AlpsContainer®
Breslauer Str. 41a
83395 Freilassing

Stanowisko Rzemieślnik (różne rzemiosła), Spawacz, Ślusarz
Branże Transport, spedycja i logistyka, Praca rzemieślnicza i fizyczna, Produkcja i przemysł
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki na poziomie komunikacyjnym, Język angielski
Numer REGON ID-3244/19052022