Lekarz specjalista albo lekarz naczelny Psychiatrii Dzieci i Młodzieży - Niemcy

Lokalizacja: Bawaria - do dyspozycji zakwaterowanie - zatrudnienie na czas nieokreślony z niemiecką umową o pracę

 

Jako szpital maksymalnej opieki medycznej obejmujący ponad 1.000 łóżek w Bawarii nasz zleceniodawca jest wiodącym podmiotem oferującym usługi zdrowotne i opiekę nad pacjentami w swoim regionie.

Atrakcyjne położenie geograficzne umożliwia dobre połączenia komunikacyjne z innymi miastami, zaś podróż do Polski trwa zaledwie cztery godziny. Jakość życia i spędzania czasu wolnego w tym malowniczym mieście akademickim jest wysoka. Własna szkoła pielęgniarstwa wraz z licznymi klinikami i ośrodkami medycznymi umożliwiły pomyślną specjalizację. Sytuacja ekonomiczna jest dobra.

 

W związku z dalszą rozbudową Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży jesteśmy w poszukiwaniu Pani/Pana (m/k/in.), a może także Pani/Pana koleżanki/kolegi zaufania, jako

lekarza specjalisty albo lekarza naczelnego Psychiatrii Dzieci i Młodzieży

Centrum Medycznego w Niemczech

 

 

Na życzenie może Pani/Pan korzystać z

  • mieszkania przyszpitalnego
  • integracji w zespole i środowisku społecznym Pani/Pana kolegów i koleżanek z kliniki dziecięcej
  • harmonogramu godzin pracy umożliwiającego regularne podróże do domu
  • indywidualnego dokształcania
  • pracy w niepełnym wymiarze godzin

 

Reprezentując stale kierownictwo centrum jest Pani/Pan członkiem zespołu kierowniczego, współpracując z wysoce profesjonalnym multidyscyplinarnym zespołem (ergo-, logo-, fizjo-, muzyko- i sztukoterapeutów, psychologów, pedagogów). Pani/Pana najważniejszym celem jest wdrażanie i strukturyzacja optymalnej opieki szpitalnej oraz poszpitalnej nad dziećmi. Do tego celu ma Pani/Pan do dyspozycji wystarczającą ilość łóżek i miejsc, także we własnym oddziale dziennym kliniki. Zespół terapeutów rodzinnych zapewnia skuteczne wsparcie po zakończeniu leczenia klinicznego, które może trwać do 45 dni. Oddziału zamkniętego nie ma – leczenie dzieci wykazujących ryzyko popełnienia samobójstwa albo intoksykację narkotykową odbywa się w innym miejscu. Pani/Pan osobiście odpowiada za dbałość o nadzwyczaj dobrą atmosferę międzyludzką w zespole tego renomowanego podmiotu. Wynagrodzenie za wykonywanie tego zadania jest pozataryfowe.

Jako lekarz specjalista dysponuje Pani/Pan wieloletnim doświadczeniem w opiece szpitalnej nad dziećmi i młodzieżą. Językiem niemieckim włada Pani/Pan dobrze, najchętniej na poziomie B-2; od poziomu B-1 chętnie wesprzemy Panią/Pana w zakresie dalszej nauki języka. Charyzma płynąca z Pani/Pana serca i osobowości oddziałują na Pani/Pana koleżanki i kolegów. Dzięki Pani/Pana subtelnemu wyczuciu jest Pani/Pan silnym pośrednikiem między pacjentami, ich rodzinami, a zespołem terapeutycznym.

 

Kontakt

Jeżeli wzbudziliśmy Pani/Pana zainteresowanie, prosimy zwrócić się do nas z pełnym zaufaniem. Pani Claudia Geosits i pan Wolf Mönner są do Państwa dyspozycji przy nawiązaniu kontaktu i chętnie udzielą dalszych informacji. Pracujemy w ramach zlecenia wyłącznego. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży, a traktowanie Państwa danych osobowych absolutnie poufnie jest dla nas oczywiste.

 

Klinikwerk Sozietät für Krankenhausberatung

pan Wolf Mönner | Königstorgraben 11 | 90402 Nürnberg

wolf.moenner@klinikwerk.de | telefon: 0049 911 323 952 60

www.klinikwerk.de

Zaktualizowano w dniu: 25.05.2022 | check_circle Oferta jest aktualna
Stanowisko Lekarz – różne specjalizacje, Psychiatra
Branże Opieka zdrowotna i pomoc społeczna
Rodzaj etatu Różne możliwości
Długość zatrudnienia Na czas nieokreślony
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom średnio zaawansowany wyższy (B2)
Podstawowy składnik wynagrodzenia (brutto)
Numer REGON ID-3252/25052022
Ogłoszenie dodano dnia 5.05.2022
Udostępnij

contact_mailFormularz kontaktowy

Wyślij wiadomość do firmy

Klinikwerk Sozietät für Krankenhausberatung

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

1. W celu realizacji procesu rekrutacji na opisane stanowisko przedsiębiorstwo Klinikwerk Sozietät für Krankenhausberatung, Königstorgraben 11, 90402 Nürnberg, Deutschland (w dalszej części "podmiot odpowiedzialny") przetwarza dane osobowe udostępnione przez kandydata lub pozyskane z dostępnych publicznie źródeł zgodnie z treścią rozporządzenia (UE) 2016/679 (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, zwane dalej "RODO").

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.