Operator maszyn i urządzeń - Saksonia, Niemcy

Lokalizacja: Kesselsdorf okolice Drezna - praca możliwa od zaraz - zatrudnienie na czas nieokreślony z niemiecką umową o pracę

W celu wzmocnienia naszego zespołu w in Kesselsdorf

poszukujemy w możliwie najbliższym terminie

OPERATORA MASZYN I URZĄDZEŃ (m/k)

KILKA INFORMACJI O FIRMIE DANZER

Danzer jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży drewna twardego. Firma zatrudnia około 1.500 pracowników i obsługuje klientów z 18 punktów sprzedaży na całym świecie. Firma Danzer została założona w 1932 roku i obecnie nadal jest przedsiębiorstwem w trzeciej generacji zarządzanym rodzinnie. Danzer posiada lasy i zarządza nimi w sposób zrównoważony, produkuje tarcicę, fornir i wyroby z drewna uszlachetnionego.

Danzer Deutschland GmbH jest przedsiębiorstwem założonym przez Danzer`a, które oprócz świadczenia usług technicznych i informatycznych dla wszystkich spółek Danzer, w zakładzie w Kesseldorf niedaleko Drezna, produkuje także forniry 3D. Okleina 3D to wysoce innowacyjna i unikalna na światową skalę okleina do ekskluzywnych mebli, do wykańczania wnętrz oraz sektora motoryzacyjnego.

TWOJE ZADANIA

  • Obsługa, nadzór i konserwacja maszyn do produkcji forniru 3D na różnych etapach produkcji
  • Zapewnienie jakości produkcji
  • Prowadzenie regularnych kontroli jakości oraz wymaganej dokumentacji
  • Współpraca w zakresie optymalizacji procesów

TWÓJ PROFIL

  • ukończone wykształcenie (techniczne związane z drewnem)
  • najchętniej pierwsze doświadczenie zawodowe w przedsiębiorstwie zajmującym się przetwórstwem
  • sprawność manualna i zrozumienie techniczne
  • wysoki poziom zaangażowania
  • samodzielny sposób pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu, elastyczność, umiejętność współpracy w zespole, rzetelność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (praca na 3 zmiany)
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego (co najmniej A2)

KORZYŚCI DLA CIEBIE

  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • długoterminowe i bezpieczne perspektywy na przyszłość
  • dobre możliwości rozwoju
  • intensywna faza wdrażająca prowadzona przez doświadczonych współpracowników
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • zakładowy system zabezpieczenia emerytalnego
  • bezgotówkowa karta voucherowa oraz leasing rowerów służbowych
  • bezpłatne napoje oraz imprezy firmowe
  • 37,5-godzinny tydzień pracy (płatne przerwy)

KONTAKT

Jeżeli jesteś entuzjastą drewna jako materiału, innowacyjnych produktów, ambitnego i ekskluzywnego zakresu zadań w międzynarodowym środowisku klientów, nowoczesnego miejsca pracy z kompetentnym i przyjaznym zespołem, atrakcyjnych warunków ramowych oraz dobrych możliwości rozwoju czekamy na Twoje zgłoszenie.

Zgłoszenie powinno zawierać możliwą datę rozpoczęcia pracy.

W sprawie zgłoszeń, szczegółów i pytań prosimy o kontakt z panem Thomasem Weise.

telefon: +49 35204 780457, tel. komórkowy: +49 174 3255461.
e-mail: thomas.weise@danzer.com

Danzer Deutschland GmbH
Zschoner Ring 34
01723 Kesselsdorf

www.danzer.com/jobs

Stanowisko Pracownik produkcji, Operátor výroby, Pracownik obsługi maszyn
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Produkcja i przemysł
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom średnio zaawansowany niższy (A2)
Numer REGON ID-3262/24052022