Kierowcy - prawo jazdy kat. C, Niemcy

16 €/h - od zaraz - j. niemiecki nie jest wymagany - z możliwością zakwaterowania - oferty pracy w miejscowościach: Baden-Baden, Alpirsbach k. Freiburga, Goslar, Untereisesheim, Bonndorf

Bernhard Maron Dienstleistung & Beratung jest niemiecką firmą z siedzibą w nadmorskim miasteczku Kröpelin. Od ponad 13 lat oferujemy najlepsze oferty pracy dla osób z całej Europy.

Gwarantujemy atrakcyjne zarobki, punktualną wypłatę za każdą przepracowaną minutę oraz ogromny wybór stanowisk i miejsc pracy.

Nasz zespół dokłada wszelkich starań w organizacji zakwaterowania tak abyście Państwo czuli się jak w domu.

Szukamy od zaraz

Kierowcy - prawo jazdy kat. C

w miejscowościach:

- Baden-Baden

- Alpirsbach (k. Freiburga)

- Goslar

- Untereisesheim

- Bonndorf

Oferuję:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 16€/h
  • punktualną wypłatę za każdą przepracowaną minutę
  • możliwość robienia nadgodzin
  • pracę w dzień
  • wolne weekendy (w sobotę można robić nadgodziny)
  • organizację zakwaterowania niedaleko miejsca pracy
  • stałą, niemiecką umowę o pracę
  • pracę w przyjaznym i międzynarodowym teamie

Obowiązki:

  • rozwożenie prania do szpitali i hoteli
  • odbiór prania ze szpitali i hoteli
  • praca w dzień, 2-3 tury dziennie

Wymagania:

  • prawo jazdy C
  • karta kierowcy
  • kod 95

Język niemiecki nie jest wymagany

Kontakt:

Proszę o przesłanie swojego CV bezpośrednio na: bewerbung@bernhardmaron.de

W przypadku pytań proszę o kontakt: +49 160 7132205 (w j. polskim, niemieckim lub angielskim).

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Bernhard Maron
Dienstleistung & Beratung

An den Teichen 13
18236 Kröpelin, OT Diedrichshagen

Tel./WhatsApp: +49 160 7132205
E-Mail: bewerbung@bernhardmaron.de

www.bernhardmaron.de

Stanowisko Kierowca
Branże Transport, spedycja i logistyka
Wymagane umiejętności językowe Deutschkenntnisse - nicht notwendig
Podstawowy składnik wynagrodzenia (brutto) 16.00 € / godzina
Numer REGON ID-3431/13102022