Spawacz – naprawa zespołów napędowych, Niemcy

Miejsce pracy: Hamburg – dobre wynagrodzenie – od zaraz

Astriol academics jest specjalistą od spraw personalnych, tworzącym efektywne połącznia pomiędzy przedsiębiorstwami a ekspertami. Naszym celem jest jak największe zadowolenie obu stron. Z nami u Twego boku, będziesz miał dostęp do szerokiej gamy ekskluzywnych projektów na terenie całych Niemiec. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w branżach: informatycznej, cyfryzacji, transformacji, przemysłu 4.0 oraz inżynierii. Pracuj w silnych zespołach i poznawaj przedsiębiorstwa różnej wielkości i różnych branż. Jesteśmy dobrzy w tym co robimy, bo się na tym znamy. Astriol academics należy do doświadczonej i szybko rozwijającej się grupy Astriol Gruppe.

Czy szukasz zawodowego wyzwania, gdzie żaden dzień nie jest taki sam jak poprzedni? W takim razie dobrze trafiłeś. Oferujemy Ci możliwość aktywnego kształtowania przyszłości oraz rozwoju osobistego. Rozwijaj się razem z wykonywanymi zadaniami, zaznaczaj swoją obecność w nowych zespołach i doświadczaj uznania, na które zasługuje dobra praca. Jednocześnie będziesz mógł cieszyć się swobodą samodzielnej pracy przy zachowaniu bezpieczeństwa pracownika. Zgłoś się do nas i już wkrótce bądź jednym z najlepszych. Od najlepszych - z najlepszymi – dla najlepszych.

Dla naszego klienta premium z branży lotniczej w Hamburgu szukamy właśnie Ciebie w możliwie najszybszym terminie na stanowisko

spawacza – osoby naprawiającej części zespołów napędowych (m/k/x)

Twoje zadania

  • wykonywanie prac spawalniczych i naprawczych
  • prace spawalnicze silników
  • optymalizacja procesów spawalniczych

Co Cię wyróżnia

  • Posiadasz wykształcenie jako wykwalifikowany (m/k) pracownik obróbki metali (ślusarz narzędziowy, mechanik przemysłowy, mechanik urządzeń) lub porównywalne kwalifikacje
  • Posiadasz już doświadczenie w ręcznych procesach spawalniczych, najlepiej elektrodą wolframową w osłonie gazu obojętnego (TIG)
  • Masz doświadczenie w spawaniu stopów na bazie niklu i tytanu
  • Znasz dobrze język niemiecki i masz podstawy znajomości angielskiego
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym

Nasz klient premium oferuje Ci

  • 13 miesięczne wynagrodzenie
  • rodzinną atmosferę & regularne spotkania po pracy
  • udział w przyszłościowych i innowacyjnych projektach
  • wszechstronne możliwości dalszego rozwoju
  • uregulowane godziny pracy, które umożliwiają zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym
  • pełne wsparcie zespołu przy realizacji projektów

Aplikuj już teraz i wspólnie osiągniemy sukces. Czekamy na Twoją wiadomość. Prosimy o zgłoszenia drogą elektroniczną na adres: bewerbung@astriol-academics.de  - poprzez nasz formularz zgłoszeniowy, poprzez WhatsApp lub telefonicznie.

Czy masz pytania? Wyślij je nam mailowo, przez WhatsApp lub zadzwoń do nas 06221 64720 20.
Zaangażowani, specjaliści i zorientowani na sukces – to właśnie oznacza Astriol academics
Zrewolucjonizuj z nami przyszłość

Osoba do kontaktu
Jasmin Waffenschmidt

Astriol academics GmbH
Rohrbacher Str. 5-7
69115 Heidelberg
bewerbung@astriol-academics.de
T: 0049 (0)6221 6472020
www.astriol-academics.de

Stanowisko Mechanik, Ekspert w branży metalowej, Spawacz, Narzędziowiec, Pracownik obróbki metalu
Branże Auto-Moto, Praca rzemieślnicza i fizyczna, Przemyśl maszynowy, Technologia i rozwój, Produkcja i przemysł
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom średnio zaawansowany wyższy (B2), Język angielski – Poziom średnio zaawansowany niższy (A2)
Numer REGON ID-3504/8122022

contact_mailKontaktformular

1. W celu realizacji procesu rekrutacji na opisane stanowisko przedsiębiorstwo Astriol academics GmbH, Rohrbacher Str. 5-7, 69115 Heidelberg, Deutschland (w dalszej części "podmiot odpowiedzialny") przetwarza dane osobowe udostępnione przez kandydata lub pozyskane z dostępnych publicznie źródeł zgodnie z treścią rozporządzenia (UE) 2016/679 (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, zwane dalej "RODO").