Nauczyciel języka angielskiego – Niemcy

Miejsce pracy: Fürstenwalde/Spree (pomiędzy Berlinem a Frankfurtem nad Odrą), Brandenburgia - praca możliwa od zaraz - zatrudnienie na czas nieokreślony z niemiecką umową o pracę

Edukacja ponad granicami – przez całe życie

Firma Rahn Education poszukuje w najbliższym możliwym terminie

nauczyciela języka angielskiego (m/k/r)

do sowich szkół w Fürstenwalde, do Niezależnej Szkoły Średniej oraz Niezależnej Technicznej Szkoły Średniej..

Rahn Education prowadzi w Fürstenwalde kampus z różnymi typami szkół. Ścisła współpraca Niezależnej Szkoły Średniej oraz Szkoły Technicznej ma wiele zalet dla wszystkich zainteresowanych stron. Uczniowie korzystają z dużego stopnia przenikania się poszczególnych typów szkół.

Twoje zadania

  • Nauczanie języka angielskiego
  • Świadomość, że nasi uczniowie są naszym największym dobrem
  • Chęć do twórczej pracy z młodymi ludźmi i wspieranie ich w rozwoju osobistym
  • Cenisz sobie odpowiedzialność i chcesz razem z nami kształtować środowisko szkolne
  • Chętnie uczestniczysz w pozytywnym rozwoju szkoły
  • Chętnie współpracujesz z innymi
  • Uczestniczysz w posiedzeniach Rady Pedagogicznej i spotkaniach zespołu

Twoje kwalifikacje

  • Wykształcenie pedagogiczne lub równorzędne studia wyższe i doświadczenie pedagogiczne
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom językowy co najmniej C1)
  • Zainteresowania i wiedza z zakresu informatyzacji oraz rozsądne korzystanie z nowoczesnych mediów
  • Otwartość na wątpliwości i pytania uczniów i rodziców
  • Gotowość do wzięcia odpowiedzialności za jakość procesu nauczania

Dlaczego powinieneś stać się częścią Rahn Education

  • Wynagrodzenie według własnej stawki firmowej
  • Praca w niepełnym wymiarze godzin (16-24 godzin lekcyjnych)
  • Zmotywowany, przyjazny zespół współpracowników
  • Nowoczesne pomieszczenia wyposażone nowoczesne urządzenia technologiczne
  • Szerokie możliwości współtworzenia rzeczywistości szkolnej
  • Możliwość stałego kształcenia się
  • Zakładowy system emerytalny po zakończeniu okresu próbnego
  • Zniżka pracownicza w jednym z naszych obiektów
  • Specjalny program wdrażający, dla osób wykonujących do tej pory inny zawód

Firma Rahn Education działająca od roku 1990 jako ogólnodostępna instytucja szkolna jest synonimem najwyższej jakości w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, szkolnej, zawodowej, kształcenia dorosłych oraz wspierania kultury i edukacji.

Innowacyjne koncepcje pedagogiczne oraz globalne myślenie w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem technicznym dostarczają 1000 pracownikom podstawę do tworzenia motywującego i kreatywnego środowiska dla ponad 7.200 uczniów rocznie.

Z radością czekamy na Twoje zgłoszenie
Prosimy o składanie aplikacji online, poprzez kliknięcie na znajdujący się poniżej przycisk „Storna rekrutacyjna pracodawcy“.

Rahn Education
Dr. P. Rahn & Partner Schulen in freier Trägerschaft
Gemeinnützige Schulgesellschaft mbH
Salomonstraße 10
04103 Leipzig

Stanowisko Nauczyciel, Nauczyciel języka angielskiego, Nauczyciel szkoły średniej
Branże Edukacja i kształcenie
Rodzaj etatu Teilzeit
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Poziom zaawansowany/biegły (C1 + C2), Englisch - in Wort und Schrift
Numer REGON ID-3552/27012023

contact_mailKontaktformular

1. W celu realizacji procesu rekrutacji na opisane stanowisko przedsiębiorstwo Rahn Education Dr. P. Rahn & Partner Schulen in freier Trägerschaft Gemeinnützige Schulgesellschaft mbH, Salomonstraße 10, 04103 Leipzig, Deutschland (w dalszej części "podmiot odpowiedzialny") przetwarza dane osobowe udostępnione przez kandydata lub pozyskane z dostępnych publicznie źródeł zgodnie z treścią rozporządzenia (UE) 2016/679 (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, zwane dalej "RODO").