Mechanik (m/k) - Niemcy

Lokalizacja: Kassel, Hesja - praca możliwa od zaraz - zatrudnienie na czas nieokreślony z niemiecką umową o pracę

Jako lider na rynku automatycznych systemów sortowania opakowań zwrotnych opracowujemy i konstruujemy opatentowane urządzenia rozpoznające i sortujące dla przemysłu napojów. Działamy dzięki innowacyjnej sile i pasji naszych pracowników.

W ostatnich latach nasza firma bardzo się rozwinęła i proces ten trwa nadal!

Dlatego też szukamy w możliwie najbliższym terminie, do naszej lokalizacji w Kassel:

mechanika (m/k)

Twoje zróżnicowane obowiązki to:

  • mechaniczna produkcja zespołów zgodnie ze specyfikacją graficzną, na terenie naszego zakładu
  • montaż wyprodukowanych elementów u klienta

Czego oczekujemy:

  • kwalifikacje: uznawane w Niemczech kwalifikacje w zawodzie mechanika przemysłowego
  • doświadczenie: pierwsze doświadczenie praktyczne w zakresie mechanicznej produkcji zespołów zgodnie ze specyfikacją graficzną
  • gotowość do podróżowania: przede wszystkim w ciągu tygodnia
  • komunikacja: znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Jako partner Twojej zawodowej przyszłości oferujemy Ci:

  • bezpieczeństwo: umowa o pracę na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie: atrakcyjne wynagrodzenie wysokości co najmniej 16,00 €/godz.
  • dodatek finansowy: świadczenie dodatkowe w postaci 13 pensji
  • inne dodatki:
    - prace montażowe wynagradzamy podwójną stawką diety
    - oferujemy zakładowy program emerytalny
    - wypłacamy dodatkowe wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • wypoczynek: 30 dni płatnego urlopu w roku
  • po przyjeździe:
    - pokrycie kosztów podróży
    - pomoc w zorganizowaniu odpowiedniego zakwaterowania
    - organizacja intensywnego kursu językowego

Wypróbuj nas! Chętnie umówimy się na płatny okres próbny w naszej firmie.

vision-tec gmbh
Otto-Hahn-Str. 5
34123 Kassel
www.vision-tec.de

Osoba do kontaktu: E. Winterhoff
Mail: personal@vision-tec.de
Tel.: +49 561 9798 00 52

Stanowisko Mechanik, Mechanik przemysłowy
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Przemyśl maszynowy, Technologia i rozwój, Produkcja i przemysł
Wymagane umiejętności językowe Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
Podstawowy składnik wynagrodzenia (brutto) 16.00 € / godzina
Numer REGON ID-3603/31012023

contact_mailKontaktformular

1. W celu realizacji procesu rekrutacji na opisane stanowisko przedsiębiorstwo vision-tec gmbh, Otto-Hahn-Str. 5, 34123 Kassel, Deutschland (w dalszej części "podmiot odpowiedzialny") przetwarza dane osobowe udostępnione przez kandydata lub pozyskane z dostępnych publicznie źródeł zgodnie z treścią rozporządzenia (UE) 2016/679 (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, zwane dalej "RODO").