Kierownik zespołu mechaników pojazdów użytkowych, urządzeń transportu chłodniczego oraz maszyn rolniczych – Szwajcaria

Lokalizacja: Berno - praca możliwa od zaraz lub zgodnie z ustaleniami

Jesteśmy istniejącym od 65 lat rodzinnym przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 100 pracowników i oferujemy sprzedaż oraz wszelkie usługi w sektorze pojazdów użytkowych w szwajcarskim regionie Espace Mittelland, w tym w całym regionie Neuenburgersee. O mobilność naszych klientów troszczymy się fachowo, kompetentnie i rzetelnie.

Do naszych warsztatów pojazdów użytkowych, oficjalnych partnerów IVECO-, MAN-, RENAULT-TRUCK, DAF oraz SCANIA szukamy wzmocnienia naszych zespołów / szukamy wzmocnienia:

kierownika zespołu mechaników pojazdów użytkowych, urządzeń transportu chłodniczego oraz maszyn rolniczych

Twoje zadania:

  • wszelkie prace serwisowe i naprawcze przy ciężkich i lekkich pojazdach użytkowych

Twój profil:

  • wykształcenie mechanika (samochodów ciężarowych lub maszyn rolniczych)
  • 10-letnie doświadczenie zawodowe
  • kursy dokształcające w obrębie danej marki
  • samodzielny, zorientowany na znalezienie rozwiązania oraz staranny sposób pracy
  • umiejętność pracy w zespole, elastyczność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • uprzejmość i pozytywne nastawienie do klientów
  • prawo jazdy kat. C
  • znajomość języków obcych: niemieckiego lub angielskiego lub francuskiego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie roczne: 70.000 - 85.000 CHF
  • wsparcie podczas poszukiwania mieszkania
  • ciekawe i zróżnicowane zadania oraz kontakt z klientem
  • różnorodne możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • dynamiczne środowisko pracy z bardzo krótkimi drogami decyzyjnymi
  • doceniającą wartości kulturę firmy

Praca możliwa od zaraz lub zgodnie z ustaleniami.

Kontakt:

Czy jesteś zainteresowany? W takim razie przyślij nam swoje dokumenty aplikacyjne droga mailową na adres: carole.marti@a-reinhard.ch

Informacja telefoniczna: Carole Marti +41 32 391 99 81

Nutzfahrzeuge AG Bern
Wangenstrasse 120
3018 Bern

Stanowisko Mechanik samochodowy, Mechanik samochodów ciężarowych, Mechanik pojazdów użytkowych, Technik mechatronik
Branże Auto-Moto, Praca rzemieślnicza i fizyczna, Technologia i rozwój
Wymagane umiejętności językowe Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego, Język francuski, przynajmniej jeden język
Podstawowy składnik wynagrodzenia (brutto) 70 000.00 - 85 000.00 CHF / rok
Numer REGON ID-3752/23052023