Elektryk (m/k) / elektryk serwisowy (m/k) - Bawaria, Niemcy

Lokalizacja: 97506 Grafenrheinfeld (w pobliżu Schweinfurtu), Dolna Frankonia

Wspólna drogą do świetlanej przyszłości.

Czy podzielasz naszą pasję do innowacji i technologii i chcesz podejmować pojawiające się wyzwania? W takim razie ingeniou.s jest właściwym miejscem dla Ciebie. Oferujemy szeroki zakres perspektyw dla każdego poziomu doświadczenia i dla każdej dziedziny zawodowej – w każdej lokalizacji!

Szukamy właśnie Ciebie, abyś mógł dołączyć do naszego zespołu, jako pracownik tymczasowy naszego klienta.

elektryk (m/k) / elektryk serwisowy (m/k)

Lokalizacja: 97506 Grafenrheinfeld (Niemcy)

Twoje zadania

Czekają na Ciebie takie obszary działalności jak:

  • montaż szaf sterowniczych i systemów sterowania
  • okablowanie elektryczne szaf sterowania i systemów zgodnie ze schematami
  • regulacja systemów sterowania zgodnie ze specyfikacjami
  • czynności montażowe
  • instalacje u klienta

Twoje kwalifikacje

Co Cię wyróżnia:

  • prawo jazdy kat. B
  • ukończone wykształcenie elektryka (m/k) lub porównywalne kwalifikacje
  • doświadczenie jako elektryk oraz doświadczenie w okablowywaniu szaf sterowniczych
  • umiejętność czytania schematów obwodów elektrycznych oraz schematów okablowywania
  • doświadczenie w pracach montażowych i instalacyjnych
  • gotowość do podróżowania
  • znajomość języka niemieckiego (na poziomie komunikacyjnym)

Kontakt

Wyślij nam swoją aplikację. Podaj możliwy termin rozpoczęcia pracy oraz inne warunki, które są dla Ciebie istotne.

Dokumenty przyślij mailem na adres: join@ingenious-jobs.de

Ingeniou.s GmbH & Co.KG
Hohe Heide 8-10
97506 Grafenrheinfeld

E-mail: join@ingenious-jobs.de

www.ingenious-jobs.de

Stanowisko Elektroinstalator, Elektrotechnik, Elektryk, Rzemieślnik (różne rzemiosła), Technik ds. serwisu
Branże Elektrotechnika i energetyka, Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości, Technologia i rozwój
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki na poziomie komunikacyjnym
Wynagrodzenie / Warunki płacowe Do negocjacji
Numer REGON ID-4326/12072024