Spawacz ręczny MAG (m/k) - Bawaria, Niemcy

Lokalizacja: Penzberg/Górna Bawaria (około 50 kilometrów na południe od Monachium, w pobliżu jeziora Starnberg)

FERRO jest średniej wielkości firmą, istniejącą od roku 1970, zorientowaną na przyszłość i zajmującą się konstrukcjami stalowymi. Firma jest jednym z wiodących niemieckich producentów systemów nadwozi wymienialnych stosowanych w przemyśle utylizacji.

Do naszej istniejącej od prawie 50 lat i zarządzanej rodzinnie firmy zlokalizowanej w Penzberg / Górna Bawaria szukamy w możliwie najszybszym terminie

spawacza ręcznego MAG (m/k)

Oferujemy

  • pracę w dobrze zorganizowanej firmie rodzinnej z płaską hierarchią zarządzania i krótkimi drogami decyzyjnymi
  • pracę od poniedziałku do piątku, bez zmian nocnych, bez zmian weekendowych
  • możliwości rozwoju zawodowego i osobistego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w zespole opartym na partnerstwie
  • dogodne połączenie komunikacyjne / bliskość autostrady

Twoje zadania:

  • łączenie i spawanie zespołów elementów/drobnych części zgodnie z rysunkami
  • montaż, łączenie i spawanie konstrukcji/kontenerów zgodnie z rysunkami
  • przygotowanie i obróbka końcowa np. czyszczenie, mocowanie, wyrównywanie, szlifowanie
  • kontrola szwów spawalniczych, funkcji i dokładności wymiarowej
  • obsługa dźwigów znajdujących się na hali, podczas transportu oraz wkładania różnych pojedynczych elementów
  • przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa oraz standardów jakości

Nasze wymagania:

  • w sytuacji idealnej – wykształcenie w zawodzie związanym z obróbką metali (ale mile widziane także osoby wykonujące do tej pory inny zawód i chcące zmienić bieg swojej kariery, które są chętne i znajdują przyjemność w uczeniu się nowych rzeczy)
  • umiejętność spawania i doświadczenie z procesami spawania MAG
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i zleceń produkcyjnych
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • samodzielna obsługa, pielęgnacja i konserwacja maszyn
  • elastyczność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole oraz świadomość jakości są stałymi elementami Twojego nastawienia do pracy
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy długoterminową perspektywę z indywidualnymi możliwościami podnoszenia kwalifikacji w rodzinnej firmie, dla której najważniejsza jest koleżeńska atmosfera i wydajność, a nie hierarchia.

Kontakt:

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij nam swoje szczegółowe dokumenty aplikacyjne - ważne: w miarę możliwości w języku niemieckim lub angielskim – określając swoją dyspozycyjność oraz oczekiwania płacowe – najchętniej drogą mailową na adres:

FERRO Eichinger GmbH & CO. KG
Personalabteilung (Dział kadr)
Seeshaupter Str. 66b
82377 Penzberg

Tel.: 0049 (0)8856/9238-0
E-mail: personal@ferro-container.de

www.ferro-container.de

Stanowisko Ekspert w branży metalowej, Rzemieślnik (różne rzemiosła), Spawacz, Ślusarz
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Produkcja i przemysł
Wymagane umiejętności językowe Mile widziana znajomość języka niemieckiego, chociaż nie jest to warunek
Wynagrodzenie / Warunki płacowe Do negocjacji
Numer REGON ID-4330/5072024