Główny trener tenisa w hotelu Racket Inn Sporthotel w Hamburgu - Niemcy

Praca możliwa od zaraz - praca stała w pełnym wymiarze godzin

Hotel Racket Inn Sporthotel w Hamburgu poszukuje zmotywownego głównego trener tenisa. Szczególnie ważnym aspektem naszej działalności jest praca całego zespołu, ponieważ jako firma rodzinna od 50 lat oferujemy wyjątkowe możliwości pracy dla entuzjastów tnisa, squasha i fitnessu. Nasz hotel, zlokalizowany na obrzeżach Hamburga Schnelsen, zewsząt otoczony jest terenami zielonymi.

Poszukujemy w możliwie najszybszym terminie

głównego trenera tenisa

Wymagania:

  • doświadczenie jako trener tenisa
  • motywacja i zamiłowanie do sportu
  • biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole oraz umiejętności komunikacyjne

Zadania:

  • zarządzenie obszarem tenisa przy uwzględnieniu różnego poziomu zaawansowania graczy
  • organizacja kursów grupowych i treningów indywidualnych
  • ścisła współpraca z kierownictwem firmy w celu opracowania ujednoliconej oferty i członków klubu (Teamplay)

Nasza oferta:

  • rodzinna atmosfera pracy w hotelu sportowym o ugruntowanej pozycji
  • 12 kortów odkrytych oraz 4 korty kryte w celu zapewnienia urozmaiconego treningu
  • szeroki zakres możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenia i benefity

Kontakt:
Jeżeli chcesz zostać częścią naszego zaangażowanego zespołu i dzielić się z innymi pasją do tenisa przyślij nam swoją ofertę drogą mailową [info@racketinn.de] lub skontaktuj się telefonicznie (+49 040 559 87 90).

Bardzo nas ucieszy Twoje zgłoszenie oraz możliwość wspólnego kreowania przyszłości tenisa w hotelu Racket Inn Sporthotel!

Racket Inn Sporhotel
Königskinderweg 200
22457 Hamburg

Tel.: +49 040 559 87 90
E-mail: info@racketinn.de

www.racketinn.de

Stanowisko Trenér/instruktor
Branże Usługi, Edukacja i kształcenie
Wymagane umiejętności językowe Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
Wynagrodzenie / Warunki płacowe Do negocjacji
Numer REGON ID-4332/12072024