Pielęgniarka (m/k/d) - Davos, Szwajcaria

Miejsce pracy: Hochgebirgsklinik Davos w Alpach - zakwaterowanie pracowników (pokoje, mieszkania i studia na terenie obiektu) - praca możliwa od zaraz

Witamy w HGK

Hochgebirgsklinik Davos to nie tylko jedna z wiodących klinik rehabilitacyjnych w Szwajcarii, ale także miejsce, w którym można zharmonizować życie i pracę w najlepszy możliwy sposób. Zdrowe środowisko tutaj, w wysokich górach, jest legendarne - a ponieważ skupiamy się nie tylko na powrocie do zdrowia naszych pacjentów, ale także na dobrym samopoczuciu naszych ponad 300 pracowników, wnosimy również dobrą atmosferę do kliniki: duch zespołowy i wzajemny szacunek są najlepszymi warunkami wstępnymi dla ścisłej interdyscyplinarnej współpracy między wszystkimi obszarami wiedzy specjalistycznej.

Bezpłatny roczny karnet na kolejki górskie

Abyś mógł w pełni cieszyć się fantastyczną scenerią gór Davos, dajemy ci bezpłatny roczny karnet na kolejkę górską jako prezent powitalny.

Zdjęcia: Destination Davos Klosters/Matthias Paintner/Martin Bissig

Pielęgniarka (m/k/d)

Twoje zadania

  • Planowanie, organizacja i dokumentacja holistycznej, profesjonalnej opieki
  • Odpowiedzialność za proces opieki nad przydzielonymi pacjentami
  • Współpraca z krewnymi i innymi instytucjami opiekuńczymi
  • Zgodność z wytycznymi pielęgniarskimi i standardami jakości

Twój profil

  • Ukończone szkolenie jako wykwalifikowany specjalista pielęgniarstwa
  • Praca na wszystkich zmianach
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Dobre umiejętności informatyczne

(Benefits) Nasze korzyści

Wynagrodzenie, program emerytalny i świadczenia

Atrakcyjne wynagrodzenia i program emerytalny, Hojne rozwiązanie funduszu emerytalnego dla wszystkich (60% pracodawca/40% pracownik) - bez potrąceń koordynacyjnych, Marki dla pracowników, Niedrogie parkingi pracownicze

Infrastruktura

Nowoczesne środowisko pracy, ośrodek opieki dziennej na miejscu, dobre połączenia transportem publicznym, kampus medyczny w Davos, znaczenie jako lokalizacja badań naukowych

Promocja zdrowia

Oferty/promocja zdrowia, Atrakcyjne programy sportowe przez cały rok, Niedrogi dostęp do fitnessu, sauny i basenu terapeutycznego, Ergonomiczne miejsca pracy

Wyżywienie i zakwaterowanie

Zakwaterowanie pracowników (pokoje, mieszkania i studia na terenie obiektu), wysokiej jakości kuchnia śródziemnomorska na wyjątkowo korzystnych warunkach

Dalsze szkolenia

Różne programy szkoleniowe dzięki wewnętrznej strukturze kampusu, wsparcie dla szkoleń zewnętrznych i dalszej edukacji.

Równowaga między pracą a życiem prywatnym

Pięć tygodni urlopu, lokalizacja Davos: alpejska metropolia sportu i rekreacji, wewnętrzne warsztaty na temat równowagi między życiem zawodowym a prywatnym

Abyś mógł w pełni cieszyć się fantastyczną scenerią, w prezencie powitalnym otrzymasz bezpłatny roczny karnet na kolejki górskie.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Nicole Gartmann-Bebi
Specjalista ds. personelu
jobs@hgk.ch
+41 81 417 30 38

Wypełniona aplikacja w zaledwie 2 minuty

Aktualisiert am: 20.04.2024 | check_circle Das Angebot ist aktuell
Position Krankenpfleger, Krankenschwester
Berufsfelder Gesundheitswesen und Sozialpflege
Art der Beschäftigung Verschiedene Möglichkeiten
Dauer des Arbeitsverhältnisses Unbefristet
Erforderliche Sprachkenntnisse Deutsch - in Wort und Schrift
Vergütung Abhängig von der Qualifikation
Identifikationsnummer ID-4207/20042024
Inserat eingestellt am 16.02.2024

contact_mailKontaktformular

Senden Sie eine Nachricht an die Firma

Hochgebirgsklinik Davos

Hinweis zur Verarbeitung personenbezogener Daten

1. Zum Zwecke des Auswahlverfahrens für die ausgeschriebene Arbeitsstelle verarbeitet das Unternehmen Hochgebirgsklinik Davos, Herman-Burchard-Strasse 1, 7270 Davos Wolfgang, Schweiz (im Folgenden nur "Verantwortlicher"), die von Ihnen bereitgestellten oder aus öffentlich zugänglichen Quellen erhaltenen personenbezogenen Daten, und das im Einklang mit der Verordnung (EU) 2016/679 (Datenschutz-Grundverordnung, im Folgenden nur "EU-DSGVO").

Diese Frage dient zum Testen, ob Sie ein menschlicher Besucher sind oder nicht, und um automatisierte Spam-Übermittlungen zu verhindern.