Stolarz (m/k) - południowe Niemcy

Atrakcyjna praca w Niemczech - miejsce pracy: Eberhardzell, Badenia-Wirtembergia - możliwość zakwaterowania - praca możliwa od zaraz

Stolarz (m/k) - atrakcyjna praca w Niemczech

Miejsce pracy: Eberhardzell (Niemcy)

Twoje kwalifikacje

  • Doświadczenie jako stolarz lub porównywalne szkolenie na takim stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z maszynami CNC
  • Doświadczenie w budowie schodów czy mebli - mile widziane
  • Niezawodny i solidny w pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania

  • Obsługa maszyn CNC
  • Obsługa maszyn do obróbki drewna
  • Produkcja pojedynczych elementów drewnianych na wymiar
  • Produkcja paneli z litego drewna
  • Szlifowanie i klejenie części schodów
  • Montaż końcowy
  • Umiejętność posługiwanie się urządzeniem do pakowania

Oferujemy

  • Dobre połączenia komunikacyjne w jednym z najpiękniejszych regionów Niemiec, w pobliżu Jeziora Bodeńskiego
  • Zakwaterowanie w nowym domu w pokoju jednoosobowym lub dwuosobowym (w zależności od dostępności)
  • Dynamiczny i pełen humoru zespół
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Stawka godzinowa od 14,50 do 16 euro brutto
  • Praca 40 godzin tygodniowo

Zakwaterowanie:

  • Mieszkasz z polskimi kolegami w nowym, nowoczesnym domu. Pokój dwuosobowy lub jednoosobowy w zależności od dostępności.
  • Koszty zakwaterowania: 150 euro miesięcznie

Program KohlerCare

  • Płacimy za masaże, okulary, protezy i inne usługi zdrowotne
  • Ubrania robocze zgodnie z wymaganiami

Kontakt

Czy jesteś zainteresowany tym stanowiskiem? Jeśli tak, prześlij swoją aplikacje za pomocą przycisku: jobs@kohler-treppen.de

Kohler Holztreppen GmbH
Schulstraße 15
88436 Eberhardzell

E-mail: jobs@kohler-treppen.de

www.kohler-treppen.de

Aktualisiert am: 14.05.2024 | check_circle Das Angebot ist aktuell
Position CNC-Operator, Handwerker, Tischler/Schreiner
Berufsfelder Handwerk und manuelle Tätigkeiten, Baugewerbe und Immobilien
Art der Beschäftigung Vollzeit
Dauer des Arbeitsverhältnisses Unbefristet
Erforderliche Sprachkenntnisse Deutschkenntnisse - nicht notwendig
Vergütung 14.50 - 16.00 € brutto / Stunde
Identifikationsnummer ID-4289/14052024
Inserat eingestellt am 29.04.2024

contact_mailKontaktformular

Senden Sie eine Nachricht an die Firma

Hinweis zur Verarbeitung personenbezogener Daten

1. Zum Zwecke des Auswahlverfahrens für die ausgeschriebene Arbeitsstelle verarbeitet das Unternehmen Kohler Holztreppen GmbH, Schulstraße 15, 88436 Eberhardzell, Deutschland (im Folgenden nur "Verantwortlicher"), die von Ihnen bereitgestellten oder aus öffentlich zugänglichen Quellen erhaltenen personenbezogenen Daten, und das im Einklang mit der Verordnung (EU) 2016/679 (Datenschutz-Grundverordnung, im Folgenden nur "EU-DSGVO").

Diese Frage dient zum Testen, ob Sie ein menschlicher Besucher sind oder nicht, und um automatisierte Spam-Übermittlungen zu verhindern.