Mechatronik w zakresie technologii chłodniczych - Niemcy

Siedziba firmy: Bielefeld, Nadrenia Północna-Westfalia - mieszkanie służbowe - pełny etat - praca możliwa od zaraz

Profil firmy:

Nasza firma rodzinna może pochwalić się 20-letnim sukcesem w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej.  Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań chłodniczych i klimatyzacyjnych dla supermarketów, ale wykonujemy także dużą liczbę instalacji klimatyzacyjnych i konstrukcji chłodniczych. Jako firma kładziemy duży nacisk na jakość, innowacyjność i zadowolenie klienta.

Stanowisko: mechatronik w zakresie technologii chłodniczych (m/k)

Opis zadań:

Jako mechatronik w zakresie technologii chłodniczych będziesz odpowiedzialny za instalacje, konserwacje oraz naprawy urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych w różnych lokalizacjach.
Do Twoich zadań będzie należało między innymi uruchamianie systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych, prace konserwacyjne oraz diagnozowanie i usuwanie usterek.
Ponadto będziesz zaangażowany w projektowanie i realizację instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych.

Wymagania:

  • Ukończone wykształcenie mechatronika w zakresie technologii chłodniczych lub porównywalne kwalifikacje
  • Solidna wiedza z zakresu techniki chłodniczej i klimatyzacji
  • Doświadczenie w instalacji, konserwacji i naprawie systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i wysokie poczucie odpowiedzialności

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na czas nieokreślony i pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie rodzinnej o ugruntowanej pozycji
  • Zróżnicowany zakres obowiązków z możliwościami rozwoju
  • Zapewnione przez firmę mieszkanie
  • Zmotywowany i koleżeński zespół
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników oraz dodatkowe świadczenia socjalne

Jeżeli szukasz ekscytującego wyzwania w dynamicznej firmie i posiadasz niezbędne kwalifikacje, czekamy na Twoją ofertę.

Kontakt:

Zgłoszenia można przysyłać za pośrednictwem aplikacji WhatsApp lub mailowo na poniższy adres:

E-mail: info@kavakbasi.de

Bardzo nas ucieszy Twoje zgłoszenie oraz Twoja chęć przyłączenia się do naszego zespołu.

Kavakbasi – Kälte-Klima-Technik
Oldentruper Str. 135 b
33605 Bielefeld

www.kavakbasi.de

Zaktualizowano w dniu: 13.07.2024 | check_circle Oferta jest aktualna
Stanowisko Technik mechatronik, Elektrotechnik, Instalator urządzeń wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i klimatyzacyjnych
Branże Elektrotechnika i energetyka, Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości, Produkcja i przemysł
Rodzaj etatu Pełny etat
Długość zatrudnienia Na czas nieokreślony
Wymagane umiejętności językowe Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
Wynagrodzenie / Warunki płacowe Do negocjacji
Numer REGON ID-4147/13072024
Ogłoszenie dodano dnia 15.05.2024