Pomocnik do towaru - Niemcy (nad Morzem Bałtyckim)

Lokalizacja: oferty pracy w różnych lokalizacjach - język niemiecki: nie wymagany

Wir  Lebensmittel czyli kochamy produkty spożywcze i to już w piątym pokoleniu. Tradycja i orientacja na przyszłość działań są podstawą naszego sukcesu i pozwalają firmie na stały rozwój.

W 11 sklepach spożywczych na wybrzeżu Bałtyku, w województwach Meklemburgia Pomorze Przednie i Szlezwik-Holsztyn jesteśmy pasjonatami zaopatrzenia lokalnego. Firma obejmuje łącznie ponad 300 pracowników. Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się, nasz asortyment jest coraz większy, a nasza obsługa coraz bardziej szczegółowa, dlatego regularnie poszukujemy nowych pracowników.

Pracuj tam, gdzie inni robią wakacje!

Pod tym hasłem poszukujemy wsparcia w rozpakowywaniu i układaniu towaru na półkach sklepowych. W ciągu dnia spędzasz czas na plaży w Ostholstein lub nad jeziorem w Darß, a od 19:00 godz zadbasz o dobry wizerunek sklepu z zapełnionymi półkami. Od 2.4.2024 do 31.10.2024 poszukujemy wsparcia na pełny etat (40 godz.)

Godziny pracy:

  • od 19:00 godz.do maksymalnie 4:00 godz. w nocy, i częściowo ranki lub popołudniowe zmiany.
  • Elektroniczna rejestracja czasu pracy (prawidłowa rejestracja nadgodzin)

Zadania:

  • rozpakowanie towaru
  • pielęgnacja półek
  • kontrola jakości i daty przydatności do spożycia
  • współpraca w zespole

Lokalizacja:

  • Szukamy pracowników lokalizacji w Born (nad Darß), Burg (wyspa Fehmarn), Grossenbrode, Heiligenhafen, Weissenhäuser Strand, Niendorf (nad Morzem Bałtyckim), Grömitz i nad Priwall
  • Mieszkania dla pracowników udostępniane są jako mieszkania współlokatorskie. Jednorazowa kaucja za mieszkanie w wysokości 200,00 € będzie pobrana z pierwszej wypłaty i obowiązuje co miesiąc czynsz w wysokości 250,00 €.
  • Samochód służbowy zostanie udostępniony w razie potrzeby

Wynagrodzenie:

  • Stawka godzinowa 12,41 euro
  • plus 25 % dodatek nocny za każdą przepracowaną godzinę

Oczekujemy chętnych bez względu na wiek i bez znajomości języka niemieckiego.

Kontakt:

Jens Märkte Jens GmbH & Co. KG
Am Mellenthinplatz 14 b
23769 Fehmarn

Osoba kontaktowa: pani Karolina Rathjens

Tel.: 0049 (0)151-15762815

E-mail: judy.hewawasan@edekajens.de

www.edekajens.de

Aktualisiert am: 18.04.2024 | check_circle Das Angebot ist aktuell
Position Lagerist/Lagerarbeiter, Kommissionierer, Hilfskraft
Berufsfelder Transport und Logistik, Verkauf und Handel, Handwerk und manuelle Tätigkeiten
Art der Beschäftigung Vollzeit
Dauer des Arbeitsverhältnisses Befristet
Erforderliche Sprachkenntnisse Deutschkenntnisse - nicht notwendig
Vergütung 12.41 € brutto / Stunde
Identifikationsnummer ID-4178/18042024
Inserat eingestellt am 3.04.2024

contact_mailKontaktformular

Senden Sie eine Nachricht an die Firma

Jens Märkte Jens GmbH und Co. KG

Hinweis zur Verarbeitung personenbezogener Daten

1. Zum Zwecke des Auswahlverfahrens für die ausgeschriebene Arbeitsstelle verarbeitet das Unternehmen Jens Märkte Jens GmbH & Co. KG, Am Mellenthinplatz 14 b, 23769 Fehmarn, Deutschland (im Folgenden nur "Verantwortlicher"), die von Ihnen bereitgestellten oder aus öffentlich zugänglichen Quellen erhaltenen personenbezogenen Daten, und das im Einklang mit der Verordnung (EU) 2016/679 (Datenschutz-Grundverordnung, im Folgenden nur "EU-DSGVO").

Diese Frage dient zum Testen, ob Sie ein menschlicher Besucher sind oder nicht, und um automatisierte Spam-Übermittlungen zu verhindern.