Pomocnik do towaru - Niemcy (nad Morzem Bałtyckim)

Lokalizacja: wakaty w różnych lokalizacjach - język niemiecki: nie wymagany - od kwietnia do połowy lipca, od połowy września do końca października

Wir  Lebensmittel czyli kochamy produkty spożywcze i to już w piątym pokoleniu. Tradycja i orientacja na przyszłość działań są podstawą naszego sukcesu i pozwalają firmie na stały rozwój.

W 11 sklepach spożywczych na wybrzeżu Bałtyku, w województwach Meklemburgia Pomorze Przednie i Szlezwik-Holsztyn jesteśmy pasjonatami zaopatrzenia lokalnego. Firma obejmuje łącznie ponad 300 pracowników. Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się, nasz asortyment jest coraz większy, a nasza obsługa coraz bardziej szczegółowa, dlatego regularnie poszukujemy nowych pracowników.

Pracuj tam, gdzie inni robią wakacje!

Pod tym hasłem poszukujemy wsparcia w rozpakowywaniu i układaniu towaru na półkach sklepowych .W ciągu dnia spędzasz czas na plaży w Ostholstein lub nad jeziorem w Darß, a od 19:00 godz zadbasz o dobry wizerunek sklepu z zapełnionymi półkami. Od 2.4.2024 do 31.10.2024 poszukujemy wsparcia na pełny etat (40 godz.)

Godziny pracy:

  • od 19:00 godz.do maksymalnie 4:00 godz. w nocy, i częściowo ranki lub popołudniowe zmiany.
  • Elektroniczna rejestracja czasu pracy (prawidłowa rejestracja nadgodzin)

Zadania:

  • rozpakowanie towaru
  • pielęgnacja półek
  • kontrola jakości i daty przydatności do spożycia
  • współpraca w zespole

Lokalizacja:

  • Szukamy pracowników lokalizacji w Born (nad Darß), Burg (wyspa Fehmarn), Grossenbrode, Heiligenhafen, Weissenhäuser Strand, Niendorf (nad Morzem Bałtyckim), Grömitz i nad Priwall
  • Mieszkania dla pracowników udostępniane są jako mieszkania współlokatorskie. Jednorazowa kaucja za mieszkanie w wysokości 200,00 € będzie pobrana z pierwszej wypłaty i obowiązuje co miesiąc czynsz w wysokości 250,00 €.
  • Samochód służbowy zostanie udostępniony w razie potrzeby

Wynagrodzenie:

  • Stawka godzinowa 12,41 euro
  • plus 25 % dodatek nocny za każdą przepracowaną godzinę

Oczekujemy chętnych bez względu na wiek i bez znajomości języka niemieckiego.

Kontakt:

Jens Märkte Jens GmbH & Co. KG
Am Mellenthinplatz 14 b
23769 Fehmarn

Osoba kontaktowa: pani Karolina Rathjens

Tel.: 0049 (0)151-15762815

E-mail: judy.hewawasan@edekajens.de

www.edekajens.de

Zaktualizowano w dniu: 18.04.2024 | check_circle Oferta jest aktualna
Stanowisko Magazynier/Pracownik magazynu, Pracownik kompletujący zamówienia, Personel pomocniczy
Branże Transport und Logistik, Sprzedaż i handel, Praca rzemieślnicza i fizyczna
Rodzaj etatu Vollzeit
Długość zatrudnienia Befristet
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Nie wymagany
Wynagrodzenie / Warunki płacowe 12.41 € brutto / godzina
Numer REGON ID-4178/18042024
Ogłoszenie dodano dnia 3.04.2024