Specjalista lub osoba wykonująca do tej pory inny zawód do hodowli i przetwórstwa ryb (m/k) - Niemcy

Lokalizacja: Trassem, w rejonie Trier/Saarburg, w południowo-zachodnich Niemczech, w pobliżu granicy z Luksemburgiem - pełny etat - praca możliwa od zaraz - niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

Nasza firma Forellengut Rosengarten (Hodowla Pstrągów Rosengarten) jest gospodarstwem stawowym ze zrównoważoną produkcją ryb w rejonie Trier/Saarburg, w południowo-zachodnich Niemczech, w pobliżu granicy z Luksemburgiem.

Szukamy nowych pracowników od zaraz lub w możliwie najszybszym terminie:

specjalistów bądź osoby bez doświadczenia do hodowli i przetwórstwa ryb (m/k)

Nasze oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B i mobilność
  • znajomość języka niemieckiego poziomie A2 / B1
  • umiejętność pracy w zespole, wytrzymałość, odpowiedzialność oraz radość z pracy na świeżym powietrzu z żywymi zwierzętami

Twoje zadania w gospodarstwie hodowlanym:

  • wsparcie przy wszelkich pracach gospodarskich i hodowlanych
  • pielęgnacja i opieka nad młodymi rybami
  • karmienie, odławianie, ubój oraz wędzenie ryb
  • czyszczenie stawów
  • przetwarzanie ryb
  • sprzedaż ryb w sklepie na terenie gospodarstwa

Czego jeszcze możesz się spodziewać:

  • wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami
  • udostępnienie mieszkania przez okres pierwszych trzech miesięcy z częściową odpłatnością
  • dobrej atmosfery pracy w dobrze prosperującym i zarządzanym przez właściciela średniej wielkości przedsiębiorstwie
  • pracy w ciekawym obszarze kulturowym wzdłuż rzek Mozeli i Saary

Kontakt:

Marc Rosengarten
Tel: +49 65 81 - 9 19 90
mobil: +49 1 51 - 65 14 60 21
email: info@fisch-rosengarten.de

Pozostałe informacje dotyczące naszej Hodowli Pstrągów znajdziesz pod: www.fisch-rosengarten.de oraz na naszych kanałach social-mediów na facebooku i instagramie

Stanowisko Robotnik w przemyśle spożywczym, Hodowca ryb, Pracownik pomocniczy w rolnictwie
Branże Przemysł spożywczy, Sprzedaż i handel, Rolnictwo, leśnictwo i ekologia
Rodzaj etatu Vollzeit
Wymagane umiejętności językowe Deutsch - Mittelstufe (B1)
Wynagrodzenie / Warunki płacowe W zależności od kwalifikacji
Numer REGON ID-4187/27042024